Sayfa 955/1002 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 7,633 - 7,640 arası.

Konu: Viop XXXVIII

Peki sulh olsun, sildim. Meraktan soruyorum. Topige baktim. Sayfalarca usd yesili yakti, 2300 oldu... mesajlar. Bir icerik goremedim. Kacirdigim neymis mesela?

2.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Sokaklar tekin değil bu aralar
    Sürekli cebinden para çalıyorlar
    Hayır diyemiyorsun
    Ev huzurluydu..
    Bunu anladılar gaz ve elektrik verdiler dışarı çıksınlar diye...
    En iyisi çatıya çıkmak..
    Ama yanında kimliğin olmasın..
    Sonra linç ediyorlar kimlik üzerinden
    Mümkünse nü

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abi sendeki bu fantezi beni benden alıyor. Kış günü çatıya çıkarsan nasıl ayakta durmayı düşünüyorsun paraşüt de gerekir

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Rusya Ukrayna savaş ihtimali, Avrupa'ya gaz geçişi gibi sorunlar bizi yeniden önemli kıldı. Kavalanin serbest bırakılması yeniden umutları yeşertir. MHP bu konuda ittifakı bozmazsa.
    Bizi önemli kılan Ekonomik krizde olmamız ,
    Bu yüzden dış güçler üzerimize gelmiyor,
    macron merkell in yerini almaya çalışıyor varmı ağzından çıkan bir şey,
    çünkü TÜRKİYE nin yaşıyacağı daha büyük ekonomik kriz başka Avrupa ülkelerinede atlar , dış borcumuza bakın anlarsınız .
    çok sayıda yabancı prof bunu söylüyor , birazda iç siyasete malzeme olmamak için devreye girmiyorlar , muhalefetin dengesini bozmamak için.

4. Şahna kardeş bu nü işi çok sıkıntılı. O şekilde çatıya çık ayağın kaymayacak. Başarısızlıkta karşı cinse elaleme rezil olmak var. Baya kalabalık olur taciz durumunda savunmasız kalırsın. Ayağın kaydı sivri bir yere takıldın ölmedin ölmekten beter rezil olursun.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Peki sulh olsun, sildim. Meraktan soruyorum. Topige baktim. Sayfalarca usd yesili yakti, 2300 oldu... mesajlar. Bir icerik goremedim. Kacirdigim neymis mesela?
    Burada topik işleyişi belli , ortaya sorunuzu sorarsınız isteyen bildiği için cvp yazar , isteyen okur geçer , isteyen okumadan sayfa atlar yani kimse kimseye cvp vermeye mecbur değil.Sizde daha önce sorduklarınızla ilgili buradaki arkadaşlardan gerekli cvp ları alıp , teşekkür ettiniz.Yalnız her sorduğunuza cvp beklemeyin , bilen gerekli duyarsa cvplar birazda olaya böyle bakın kolay gelsin

6. İngilterede yaşayan bir dostumla konuştum 20 gündür D vitamini kullandırılıyormuş insanlara.
    Kovid yakalanmadan önce vücudun dolu olması gerektiğini söylüyorlar dedi,
    bilmiyorum ne kadar doğru , çok kişi karışık vitaminler kullanıyor çevremde.

Bu topikten bahsetmiyorum sindoma53. Benim icin oldukca faydali burasi.

8. Herkese hayırlı haftalar ,
    sağlığınıza dikkat edin ,
    gerisi yalan , dolan, ihtiyaç.

Sayfa 955/1002 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •