Sayfa 956/999 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,641 - 7,648 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    komisyon ve stopaj öncesi tutardan, bağladığınız tutarı çıkarıp, bağladığınız tutara bölüp % alıp 365 le çarpın. 23.50 üzerinde çıktığını göreceksiniz.
    Piyasalar yüzünden psikolojinizin bozuk olduğunu biliyorum. Daha dayanıklı olun bu iyi günlerimiz. Benim için farketmez. Ben insanların iyiliği için ekledim. O yüzden hep oran paylaşıyorum ve sizi de teşvik ediyorum itibar puanları ve teşekkürlerle. Biraz dirayetli olun. Hesaplamayı bilmiyor olabilirim. Bu mevduat faizi komplike işlere girmedim.

2. 28 Mart Perşembe 12:28 TÜRK LİRASI GECELİK SWAP FAİZİ %59,5'E GERİLEDİ

3. biz şerbetliyiz kardeşim böyle durumlara 94, 01, 08 krizlerini yaşayanlara merak etme bunlar fındık fıstık. İşte o yüzden diyorum hesaplamıyorsan, insanların kafasını bulandırma.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Ben çalıştım malum geçen ağustos zamanı da işlem yaptım,
    Bu zamanlarda tavsiye etmiyorum o tür herkesin bildiği yerleri neden derseniz
    Bahçe makası açıyorlar, diyeceksiniz diğer bankalarda açıyor evet açıyor ama alış satışa müdahale etmiyor bunlar sistemi kapatıyor tam kar alacaksın bir hareket oluyor vs. Kısaca bulaşılmaz
    Normal sakın piyasada evet güzel makaslari ben biliyorum 50 pips sabitti.
    Pff konusu ise katılım bankası olduğu için katılım fonları vardır, tefas fonları da olabilir.
    Ben birkaç aydır tfx kullanmıyorum ancak kullandığım dönemlerde gecelik fon ya da repo gibi işlemler kesinlikle yapmıyorlardı. Ben de gece döviz alma planım yoksa akşam 5'ten önce tl yi eft yle başka bankaya gönderiyordum. Cuma akşamları kesin gönderiyordum, haftasonu tfx zaten kapalı olduğu için. usd hesap ise faiz almadan boşta yatıyordu.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Piyasalar çok fena çalkantıda, kazanan kim? Kaybeden kim?
    Al-sat yani trade yapmayan herkes kaybetti .
    En ucuz kurtaran stopaj avantajı ile 30 dan mevduata bağlayan oldu .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Önerinizin gerekçesi nedir?
    Abi, yurtdışından mal almak için eft yaptıramadık. Çok enteresan konular konuşuluyor. Hayırlısı

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Her trade yapan para mı kazanıyor bu dalgalı piyasada? Borsa'da mı kazanıyor? Tahvil bono piyasası'nda mı kazanıyor?

8.  Alıntı Originally Posted by Jordan Yazıyı Oku
    Ben birkaç aydır tfx kullanmıyorum ancak kullandığım dönemlerde gecelik fon ya da repo gibi işlemler kesinlikle yapmıyorlardı. Ben de gece döviz alma planım yoksa akşam 5'ten önce tl yi eft yle başka bankaya gönderiyordum. Cuma akşamları kesin gönderiyordum, haftasonu tfx zaten kapalı olduğu için. usd hesap ise faiz almadan boşta yatıyordu.
    Repo yapıyor demedim zaten, fon dediğim tl fonları.

Sayfa 956/999 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •