Sayfa 958/1001 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Viop - XXIX

1.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Bir de 23.12.2020' de biz DOHOL için ne demişiz...
    şaka bir yana dedikleriniz adım adım gidiyor .!!!
    4 lira ciddi anlamda sağlam bir değer yaşayacaz görecez.!!
    ne ne olur durum neyi getirir yaşayıp görecez.!!

2. bu hisse palanın bir adım önünde değilse ne diyeyim adam herşeyi görüyor.!!!
    sasa düzeltirse çanak üstü

3.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    2,01 LERDEN BERİDİR takip ettiğim hisse hocam.!!
    olay bildim ettim değil grafiksel duruş.!!
    bunu belirttim..!!
    grafik duruşuna bakın..!!
    2 lerden beridir bu brokerlar tarafından konuşulan konu ve haklı çıkacaklar.!!
    biz 3 te demişiz ama neyse derdimiz bildik ettik değil..daha kararlı.!!sonuçta orada hem fikiriz.!!
    ama unutma sayın verge aynı durumu sasa da da yaşadım büyük konuşmayınız 20 hayal diyenler şimdi kuyrukta.!!
    malum doholün temel faktörleri de fena değil.!!
    neyse..
    thy gidince orada olacakmıyız biz ona bakalım.!!
    malumunuz spot piyasa da evladiyelik niyetine var.!!2,01 lerden aylardır taşıyorum zten size bu mesajı atma sebebimde buydu.!!

Sapla samanı karıştırmamak lazım...

Yoksa istersen 1 liradan beri taşı bu seni haklı çıkarmaz...

Sen iddia ettiğin gün kağıt 3.08 idi, iddian üzerine argüman üretebilmen için kağıdın 6.16 görmesi gerekiyor...

Ha başka konuda haklı olduğun, kazançlı çıktığın noktalar vardır onlara bişey diyemem...

Ama tekrar altını çizerek söyleyim o günkü iddianın gerçekleşmesi için kağıdın 6.16 olması gerekiyor...

Kağıt o seviyelere gelsin bugün nasılki karşı çıkıyorsak o günde hakkını teslim ederiz...

THY için ise daha önce hangi fiyatlarda alıcı olduğumu belirtmiştim birkaç kez...

O seviye geçilirse seve seve THY alırım...

4.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    bide biz varız 1500 de olsa 1600 de olsa 1700 de olsa 1800 de olsa her zaman tepe arayan doğuştan ayular
    natural born bears

ne güzel filmidir o oliver baba'nın

buy on dips' var bi de
    epeydir amerikan piyasalarının favori stratejisi.. bize de gelir mi acaba ??

5. x tüm de satış
    x30 de alış
    farklar da çok acık

6. 1694 değeri ne kadar önemli buradan bakalım.!!! 2 li sistem 1 de ismail aslanözyarın sistemi.!!

7. endeks tamamen short açanları s....meye yönelik..adamlar her gün ekran başına şu shortcuları nasıl s..keriz diye geçiyor herhalde..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Sapla samanı karıştırmamak lazım...

Yoksa istersen 1 liradan beri taşı bu seni haklı çıkarmaz...

Sen iddia ettiğin gün kağıt 3.08 idi, iddian üzerine argüman üretebilmen için kağıdın 6.16 görmesi gerekiyor...

Ha başka konuda haklı olduğun, kazançlı çıktığın noktalar vardır onlara bişey diyemem...

Ama tekrar altını çizerek söyleyim o günkü iddianın gerçekleşmesi için kağıdın 6.16 olması gerekiyor...

Kağıt o seviyelere gelsin bugün nasılki karşı çıkıyorsak o günde hakkını teslim ederiz...

THY için ise daha önce hangi fiyatlarda alıcı olduğumu belirtmiştim birkaç kez...

O seviye geçilirse seve seve THY alırım...
    başarılar hocam.!!
    umarım herşey istediğmiz gibi gerçekleşir.!!

Sayfa 958/1001 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •