Sayfa 96/538 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 4299 madde; 761 - 768 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

Alıntı Originally Posted by chef Yazıyı Oku
    ben demiyorum kardeşim ben demiyorum
    şirket ilk 3 sene boyunca net karın yuzde 70ini, sonrakı yıl da en az yuzde 50sinin dagıtmayı taahhut etti.
    ben demıyorum yahu
    şirket diyor
    Yukarıdaki bilançoya göre Olmayan parayı nasıl dağıtacak diyorum?(BEDELSİZ VEREBİLİR)

YTD

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Olmayan parayı nasıl dağıtacak diyorum?

YTD
    IMG_0365.jpg

şimdi dışardan eve geldim.
    senin için iki gözüm bu fotoyu çektim

ANLIK

BEYAN ETTIGI NET KARIN DAGITIMI.YA DA YUZDE 70 BEDELSİZ VERİR. ÖNCEKİ MSJLARIMDA YAZDIM BUNU.BİLMİYORUM.BEYAN ETTIGI DAGITACAGI
    BİLANCO DA KABAK GİBİ YAZIYOR NET KARI.
    BEN PARAMA BAKARIM

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Yazdığınız gerçek ise sizden ve oğlunuzdan özür dilerim.(saate bakıcam kaçta yazmışım)
    göremedim galiba silinmiş ama saat çok erken değildi(diğer yazdığım akışa baktım 00.30 cıvarı olmalı)

4. seviye yerlerde.ne ailemiz kaldı, ne babalığımız.yahu ne msgyo'ymuş be. bugün bu forumda yaşadıklarımdan sonra enaz 1 yıl daha msgyo'dayım.öleceğimi bilsem satmam.garip şeyler yaşadık hepbirlikte. biraz canım sıkıldı seviyeden ancak yinede tüm forum dostlarıma iyi geceler dilerim.

Alıntı Originally Posted by chef Yazıyı Oku
    IMG_0365.jpg

şimdi dışardan eve geldim.
    senin için iki gözüm bu fotoyu çektim

ANLIK

BEYAN ETTIGI NET KARIN DAGITIMI.YA DA YUZDE 70 BEDELSİZ VERİR. ÖNCEKİ MSJLARIMDA YAZDIM BUNU.BİLMİYORUM.BEYAN ETTIGI DAGITACAGI
    BİLANCO DA KABAK GİBİ YAZIYOR NET KARI.
    BEN PARAMA BAKARIM
    Kredi faizleri dolarda %7-9 arası tl de %17-20 arası inşaat 2012 de başlamış 5 sene geçmiş hala stokta mal var bankayada kredi borcu var(bilançoya göre).maliyet henüz tam belirli değil 150 milyon dolar ise 31 kişi küllüm zararda.(PARAYI YÜKLENİCİ FİRMA İLE İŞİ ORGANİZE EDENLER KAZANMIŞ)
    Yüksek faiz gayri menkulun içini boşaltır.kof karpuz gibi yapar dışına bakınca farklıdır halbuki içi boşalmıştır.
    YTD
    Son düzenleme : iki gozum; 13-10-2017 saat: 02:35.

6. Ortaklardan Önder TÜRKKANI'da 2.890.000 lot satış için onay almış. Diğer ortaklardan zaten satış devam ediyor. Bu kadar satışı karşılamak için kağıdı biraz daha yukarı çekmelerinde fayda var yoksa kan gövdeyi götürecek.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/635038

7. 1. 2.890.000 lot değil 2.890.000 Tl değerinde diyor 2. Onay Almamış Onayına SUnulmuş diyor..

8. algyo(5,1 milyon lot dolaşımda) ve akmgy(6,7 milyon lot dolaşımda) gibi bunun da en azından 5-6 milyon lot hissesinin dolaşıma açılması gerek.ayrıca bir şirketin dolaşımdaki payları % 12'den aşağıda kalırsa borsadan çıkma hakkı oluşur.ilerde yönetimde böyle bir sıkıntı olmadan önlemi alınıyor.bu güzel.ayrıca yabancının hisseye girmesi içinde şu sığlıktan kurtulması gerek.bu yönden de güzel.yabancı iki gün sonra ben borsadan ayrılıyorum deme hakkı bulunan bir şirkete para yatırmıyor.bu yönden de pozitif.

Sayfa 96/538 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •