Sayfa 96/1001 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 761 - 768 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. Uydunet kullanan varmı çok yavaş sürekli bağlantı kopuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Uydunet kullanan varmı çok yavaş sürekli bağlantı kopuyor.
    evet arıza vaermıs tevızyonda sıkıntı kablıonet
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

3. Benim MB başkanı ve kararı ile ilgili fikrim. Daha önce bu konuda yazılar yazdığı için RTE ye nasıl düşürülür ne gibi sebepleri olur bu konuda RTE ye bilgi vermiştir. Ama verdiği raporda yaşadığımız seviyeler yoktu. YouTube de 10,2 seviyesi maksimum hedef veren vardı. Gördüğümüz durum düzelmezse görevden alınır. RTE de bir daha bu alana girmez. Bizim şuan da ki durum için en iyi ihtimal bu. Yoksa inat ile daha çok seviyeler görürüz.

4. Benzin on liraya hala ucuz. 2019 petrol varil fiyatı 20 dolar. USD 5 TL ye yakın. Benzin ve motorin de 5 ye yakın. Bugün 80 dolar varil fiyatı. USD 12 TL. En ucuz 20 TL olmalı USD yi de dikkate alırsak 48 TL ye kadar yolu var. Acaba bu fiyatları göreceğiz de mevcut ücret ve maaşlar ile bu mümkün değil diyerek önce maaşlara sonra bunlara mi gelecek.

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Uydunet kullanan varmı çok yavaş sürekli bağlantı kopuyor.
    Çok problemli son 15 gündür. 15 günde 3 defa arza talebi gönderdik. En ufak voltaj düştümü arzaya geçiyor.

6. Ayasofya abi ucuz maldan anlıyon, 10 tl çok ucuz muhtemelen yıl sonundan sonra o kısma da zam gelir. süüle bakim kaç tanker stok yaptın

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ayasofya abi ucuz maldan anlıyon, 10 tl çok ucuz muhtemelen yıl sonundan sonra o kısma da zam gelir. süüle bakim kaç tanker stok yaptın
    Araba yok olsaydı fıçı alır stoklardim. Önceden var olduğunda sürekli iki bidon yedek koyuyordum. Hatta kayınçoya dedim köydeki mazot fıçılarini doldur diye. Onda da para yok. Geçen sene mahsul yoktu gübre atacak para yok. Süt ürünlerinde gereken düzeltme yapılmazsa inekler kesilir onu biliyorum. Yumurta ve beyaz et de aynı. Sucuk bile stoklayin.

8. Babam gece bütün petrolleri dolaşmış hiç birinde benzin yokmuş. Bizim Konya'ya mahsus galiba

Sayfa 96/1001 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •