Sayfa 96/373 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 2982 madde; 761 - 768 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Tam "bugün en azından taban açmadı, bakalım buradan dönmeyi başarabilecek mi" diyecektim ki baktım devre kesici girmiş.

Derinlik, lot görebilen var mı, 20 dk sonra gene taban mıyız?

2. Diğer çimentoların çoğu sağlam eksi ama taban değil, OYAKC şimdilik (+)

Ufak ufak tabanları bozma, yatay eğilim var gibi hissediyorum (umarım geçen günkü gibi olmaz )

3. Çimentoların hepsi %5-7 arası gibi (+) ya döndü sanırım, çok sert hareketler yapıyorlar. Umarım günü ve haftayı çok iyi bir şekilde kapatırız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,252
    hacı abdesti bozdu
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. İşlem hacmi şimdiden dünün 2 katına yakın oldu sanırım. Sağlam çarpışma var herhalde. Diğer çimentolara göre biraz geriden geliyoruz sanki.

Ben teknik/temel çok anlamıyorum, kendimce gördüğümü yorumlamaya çalışıyorum. Daha tecrübeli, bilgili arkadaşlar değerlendirirse çok hoş olur. Biraz karışmadan kenardan izleyeyim

6. Çin şişeden çıktı. Bunlar kırık şişeye cini geri sokmaya çalışıyorlar. Baklim becerebilecekelr mi. İzliyoruz

7. Fren tavan, cimentolar tavan. Hala kuyruğu dik tutmaya çalışıyor. Eee zamanında nasıl olsa buranın ağası benim diyip vermişti bedavadan. Şimdi toplayamiyor, üzerine yanlışta ısrar ediyor. Cin carpmisa döndü

8.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Fren tavan, cimentolar tavan. Hala kuyruğu dik tutmaya çalışıyor. Eee zamanında nasıl olsa buranın ağası benim diyip vermişti bedavadan. Şimdi toplayamiyor, üzerine yanlışta ısrar ediyor. Cin carpmisa döndü
    Sayın Kepetto öncelikle hoş geldiniz
    Bizim gibi uzun vadeci olanların sıkıntısı yok beklemeye devam cuma günü bir hayli işlem hacmi yüksekti hep söylerim maliyetim düşük yüksek den alanlar ın da vardır bir bildiği

Sayfa 96/373 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •