Sayfa 960/990 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: Viop XLVII

1. Arkadaşlar evim Konya'da o bölgede oturup gelmek isteyen kardeşlerime kapım açık

1700 tane köyler hariç yıkılan bina tespit edilmiş her binada 3 kişi ölse bile rakam 5.000 e ulaşabilir. Çok yüksek bi rakam inşallah olmaz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Yazık Maalesef çimentolar tavanlamış Gördüğümüz gibi paranın dini-imanı-insanlığı yoktur.

Rant nerede ise para oradadır.

Bords açıksa normal bu para kqzanma değilki beklenti çimento demir satışlarının artacağı ve kar edecekleri yönünde beklenti var. Esas şey birazdan çimontolar aldıklarını verirse bu kan üzerinden mal pazarlama olur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar evim Konya'da o bölgede oturup gelmek isteyen kardeşlerime kapım açık

Konya'yı çevre illere bağlayan kara yolları kar yağışı nedeniyle trafiğe kapatıldı

KONYA (AA) - Konya'da etkili olan kar yağışı nedeniyle çevre illere ulaşımda aksaklıklar yaşanıyor.

Kar yağışı nedeniyle Konya'yı Aksaray, Ankara ve Afyonkarahisar'a bağlayan kara yolları çift yönlü araç trafiğine kapatıldı.

Seydişehir ve Beyşehir ilçeleri ile Adana kara yolunda da her iki istikamette çekici türü araçların geçişine izin verilmiyor.

Yetkililer, elverişsiz hava koşulları nedeniyle vatandaşları, zaruri durumlar dışında yola çıkmamaları konusunda uyardı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Kadere bak......Yetti kader.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    1700 tane köyler hariç yıkılan bina tespit edilmiş her binada 3 kişi ölse bile rakam 5.000 e ulaşabilir. Çok yüksek bi rakam inşallah olmaz.
    Abi maalesef bu kadar geniş çaplı bir yıkımın etkisi gün geçtikçe çok fazla olacaktır. Umarım en az can kaybıyla atlatırız..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Buranın kumarhane olduğunu ispatladılar.

YTD
    Buranın zarları hileli bir kumarhane olduğunu ispatlamalarının başa bir yönü de normal şartlarda böyle büyük bir afette borsa geçici olarak kapatılır ama belli ki şu bir aşağı bir yukarı hareketi yapanlar aman elleme dediler, biz işimize bakalım dediler.

gunaudın geçmiş olsun arkadaşlar cümleten Allah bölgedekilerin yardımcısı olsun....

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,330
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Aklına kötü şeyler getirme, belki yaralılara ve enkaz altında kalanlara yardım ediyordur. Allah yardımcıları olsun
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Pis yedili yavuz arkadaş sabaha karşı mesaj atmış cam çerçeve kırıldı diye geçmiş olsun arkadaşım mesaj attım aradım şimdi ama ulaşamıyorum

S.a .

Tüm ülkeme geçmiş olsun.
    Bizde sadece cam çerçeceve seramik vs ... bir de çatlak var.
    Şimdi azçok bu işleri bilen bir arkadaşıma sordum.
    Resimlerini attım.
    "sol tarafa bak "dedi "orası ekmi" vs diye he dedim öle ..."problem yok" dedi.
    evdeki zayiatı resimler çektim karşı "sorun yok" dedi.

Tedbir amaçlı çocukları tarlada kalmaları için yolladım.
    Hanımı acil göreve çağırdılar hastaneden oda gitti.
    Geriye düşünecek bi ben kaldım .Bende riski alıp eve geldim.
    Bizim çok yakın çevremizde bir şey yok ertafdan öğrendiğim akadarıyla 3 bina var 1 km civarı uzaklıkda diyorlar.
    güzelyalı mahallesi. 2 adet 14 1 adet 17 katlı bina diyorlar.

En yakın üzücü haberler Maraşdan geldi.Hanımın mesai arkadaşının ablası ve yeğenleri enkaz altındalarmış.(maraş da)
    Yengemin kuzeni Islahiyede merdivenden inerken merdiven yıkılmış.sıkışmış molozların altına.ama kurtarılmış.ayakta tedavi .hayati tehlike yok.
    Sitede bir arabanın üstüne güneç enerjisi düşmüş çatıdan(burda sıcak su çatıda bireysel sistemlerle sağlanıyor .)
    araba tavan kaporta öncam pert olmuş.
    Şimdilik böyle.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 960/990 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •