Sayfa 963/1006 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1. Aktif bono kullananlar günlük kazançlarını kontrol etsin 15-20 kuruş eksik yatmalar var.
    Mt ile görüştüm bono birim fiyatlarının değişmesi nedeniyle böyle oluyor biz banka olarak vade sonunda garanti ediyoruz ama günlük al sat yaparsanız sapmalar olabilir diyor.

İyice can sıkmaya başladılar zaten fark kalmadı mevduat ile .
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Aktif bono kullananlar günlük kazançlarını kontrol etsin 15-20 kuruş eksik yatmalar var.
    Mt ile görüştüm spk tarafından günlük bono fiyatlarının değişmesi nedeniyle böyle oluyor biz banka olarak vade sonunda garanti ediyoruz ama günlük al sat yaparsanız sapmalar olabilir diyor.

Bunun nedeni günlük al-sat yapanların elde edecekleri ek bileşik faiz getirisini kısıtlamak. Kendilerince bileşik faizi de basit faize yakınsatmaya çalışıyorlar bu numaralarla.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Aktif bono kullananlar günlük kazançlarını kontrol etsin 15-20 kuruş eksik yatmalar var.
    Mt ile görüştüm spk tarafından günlük bono fiyatlarının değişmesi nedeniyle böyle oluyor biz banka olarak vade sonunda garanti ediyoruz ama günlük al sat yaparsanız sapmalar olabilir diyor.

Patron biraz dişini sık 5 ocak 2021 e kadar ondan sonra zaten N kolay çok iyi oran vermezse kimse kalmaz. Şu anda bile MK 17 veren bankalar var. Hem de milyon altına

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Denizbank ta.
    deniz bank kaptan 16.5 olmuş

Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Vakıfbank 100 gün hoş geldin 15,75 -15,80
    oran güncellenmiyor

6.  Alıntı Originally Posted by tades Yazıyı Oku
    denizbank dün benim 100k 32 gün vadeye 14,5 vermişti.nasıl olduda bugün bu fiyata çıktılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ARKANA BAK TAM ORADAYIM
    Gönderi
    1,672
    Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı (TLREF) 15.9356 oldu.
    Veri dün 14.5412'ydi
    I WANT TO PLAY A GAME ==> ( twitter'a gel )

8.  Alıntı Originally Posted by tades Yazıyı Oku
    Denizbank internet sitesinde kaptan hesapla ilgili net bilgiler yok. Sanki 16,50 oran 32 gün üzeri vadeli mevduatlara gibi anladım. Kaptan hesap gecelik faiz veren hesap olup, oranlar açıkca yazmıyor.

Sayfa 963/1006 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •