Sayfa 963/1015 İlkİlk ... 4638639139539619629639649659731013 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: Viop LIX

Müslüman bile olmayan bir insan Filistindeki insanların acısına dayanamayarak kendini yaktı.

Çok büyük olaylar tüm insanlığı bekliyor.......bu böyle sürmez.....

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Alsam ne olacak almasam ne olacak...Yukarıdaki hikayeyi herkes bilmiyor..CARFSA da böyle bir durumu biliyormuydun..

ama sana öyle bir ekstre atarım ki..bu gün kü işlemlerden...üstelik ÇAKMADIĞIN- işten viobdan..

SEN hisselerdeki tradeyle uğraş..Bize hisseden min. %100 lazım.BNTAS-NETAŞ gibi..bize alsat uymaz..ancak 3 ün birisini alırlar.

tradeye karşı trente dostuz...6 dan 70 e gelen garantiden hangi trade eden 10 kat yaptı...

TRADE İŞİ PROFESYONELLERİN İŞİ VİOBDA..
    senin ne kadar çaktığını vıop ta gördük çok kez buralarda .
    öncelikle bana salladığın zaman aklının yeteceği şeyler söyle diye çok kez yazdım sana ama gördümki iş okulla alakalı değilmiş kendini övüyorsun ya şimdi
    benim ne oynadığımdan haberin varmı yok kazandın diye ekstremi gösterecen çocuk gibisin.
    trend ben başlattım burada 2.50 lerden 3.02 den bitirdim sen 6700 ler beklerken
    şimdi alçalan tepeler yaparken trade ederim senin çakmadığın işler biz böyle günlerde pideciyiz ABKA efendi
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Yapay zeka destekli giyilebilir bilgisayar yeni bir dönem başlatıyor

Kullanıcıya yapay zekanın gücünü sürekli yanında tutma fırsatı sunan giyilebilir bilgisayar Ai Pin, kullanıcılarla buluşmaya gün sayıyor.

Bir start up olan Humane'ın geliştirdiği yapay zeka (AI) destekli Ai Pin, İspanya'nın Barselona kentindeki Mobil Dünya Kongresi'nde (Mobile World Congress-MWC 2024) 100 bine yakın ziyaretçinin en fazla ilgi gösterdiği ürünlerden oldu.

Ai Pin ekibi, etkinlikte ürünün yeteneklerini gösterip, sorulara yanıt verdi.

Humane, yapay zeka için sıfırdan inşa edilen türünün ilk örneği bir yazılım platformu ve tüketici cihazı sunuyor. İki eski Apple çalışanı öncülüğünde hayata geçirilen Ai Pin'in ortakları arasında Microsoft, OpenAI, Qualcomm Technologies ve T-Mobile bulunuyor.

Akıllı cihazların en önemli unsurlarından ekranı ortadan kaldıran Ai Pin, tek başına çalışıyor ve herhangi cihaz ya da ekipmana ihtiyaç duymuyor. Bir akıllı saat boyutundaki Ai Pin, rozet gibi yakada taşınabiliyor.

Gizlilik ve verilerin korunmasına özel vurgu yapan ekip, ürüne buna yönelik işlevler kazandırdı. "Güven ışığı" ile bir fotoğraf, video veya ses çekiliyor veya kaydediliyorsa ortamdakiler bilgilendiriliyor. Böylece cihazın ne zaman kullanıldığı görülebiliyor.

Ai Pin kullanımında ekranın yerini lazer mürekkebin yansıdığı eller alıyor. Avuç hareketleriyle eller, menüler, deneyimler ve daha fazlası için ekrana dönüşüyor. Parmaklar kapatılarak menüde seçim gerçekleştiriliyor.

- Kullanıcısına tercümanlık yapıyor

Dokunmatik yüzeyi tutarken sadece sesle Ai Pin'e her şey sorulabiliyor. Dokunmatik yüzeye 2 parmakla basılı tutulduğunda ise tercüman etkinleşiyor.

Ai Pin, unutulmak istenmeyen önemli bilgileri hatırlamak için devreye giriyor, bilinmesi gerekenlerin özünü vermek için metinleri ve aramaları etkinleştiriyor. Aktivite ve beslenme hedeflerini takip edip ilerlemeleri izleyen Ai Pin, bir yiyecek gösterildiğinde kişinin ve yiyeceğin özelliklerini bildiğinden, bunun yenilip yenilmemesi konusunda uyarıda bulunuyor.

Cihaz, mesajın söylenmesi halinde istenen kişiye bunu ulaştırıyor. Etrafta konuşulan dili otomatik algılayan Ai Pin, konuşmayı o dile çevirerek, tercümanlık görevi üstlenip kolay iletişim kurulmasını sağlıyor.

- İlk buluşma ABD'de

Ai Pin için öncelikli sipariş verenler, marttan itibaren cihazlarına kavuşmaya başlayacak. Cihazın fiyatı 699 dolardan başlıyor ve aylık 24 dolarlık abonelik gerektiriyor.

İlk teslimatlar için ABD'deki adreslerden yapılan siparişleri kapsayan bir sınırlama olacak. Birden fazla siparişin verilemediği bir başlangıç dönemiyle ürün kullanıcılarla buluşacak.

Ai Pin için alınacak özel telefon numarası ile ABD içinde sınırsız konuşma, metin ve veri transferi, uluslararası numaralara sınırsız mesajlaşma gerçekleştirilebiliyor. Humane, T-Mobile ile bağlanan kendi kablosuz hizmetini işletiyor. Ayrıca uluslararası uzun mesafeli arama ve uluslararası dolaşım için ücretli eklentiler sunuluyor.

- Güney Kore'nin telekom deviyle işbirliği

Humane ve Güney Kore'nin en büyük mobil telekomünikasyon şirketi SK Telecom (SKT), Ai Pin ve tescilli Ai odaklı işletim sistemi CosmOS için ortaklığa gitti.

Stratejik bir yatırım fırsatının parçası olan bu ortaklık, SKT'nin Güney Kore'de Ai Pin için özel telekom sağlayıcısı olmasını sağlayacak ve Humane'in çığır açan AI teknolojisini SKT'nin gelişmiş mobil ağlar, IoT, Bulut, AI ve 5G teknolojilerindeki uzmanlığıyla birleştirecek. Ai Pin'in yanı sıra her iki şirket, Humane'in CosmOS'unu lisanslamayı araştıracak ve taşıyıcılar ile OEM'ler arasında tamamen yeni bir işletim modeli oluşturacak.

Ai Pin'in çığır açan form faktörü ve CosmOS platformu ile Humane ve SKT, pazar erişimini genişletmeye, üçüncü taraf hizmetleri için bir ekosistemi teşvik etmeye ve yapay zeka tarafından etkinleştirilen yeni kullanıcı deneyimleri geliştirmeye odaklanarak tüketiciler için yapay zekayı dönüştürmeyi hedefliyor.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Zamanında bilim kurgu filmlerinde hep olurdu
    Teknoloji hızlı gidiyor ki bunlar sadece bize sunulanlar..

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Zamanında bilim kurgu filmlerinde hep olurdu
    Teknoloji hızlı gidiyor ki bunlar sadece bize sunulanlar..
    ALmalıyız bundan.
    Çocukları (torunları) pahalı iyi kolejlerde okutmaya artık gerek kalmayacak.(bence)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    SÖZ UÇAR YAZI KALIR SİNDOMA.İstersen viobu da göstereyim..Biz burada nazardan korktuğumuzdan geyiğe vuruyoruz...ÇOCUK İŞİ VS. deyip işi kendi lehine kıvırma..BURADA ÇOK suistimal edilen mesajlar var..KİMSE inanmak zorunda değil..GÖSTERİRSİN OLUR BİTER..

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    EREGL demek ki neymiş? Teknik her şeyi önceden bilirmiş.........

Bir varlık ya da meta da ana trende oynamak varken onun tersine küçük işlemler peşinde koşmak pişmanlıktır.

Endeks belki olmuşken 9077 de kalan Gapi kapar mı kapar. Ama bu benim derdim değil.

Herkese iyi seanslar hayırlı bereketi bol kazançlar dilerim.
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    forum gayet relax kimsede mal yok anlaşılan...

Full e yakın maldayım.Ama kredi ya da ihtiyaç olan para ile değil. Sadece bir kaç hisse de ver seans sonu al yaptım.O da belli süre fonlama maliyetimi çıkarmak için. Taşınan hissenin önemi büyük tabii bu aralar. Hakkımızda hayırlısı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Adamlar şirketlerin vergi borcunu çatır çatır siliyor ama emekliye vereceği paranın maliyetini mikroskopik cerrahi tadında hesaplıyor
    Bakalım gene şükür diyen dayılar ne yapacak göreceğiz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bak benden sana nasihat. Ben en çok böyle işlem koyanlardan işgirlenirim. Sana sosyal medyadan alıntı oynama ne dökümler koyarlar böyle aklın almaz. Sosyaldeki Hüstadların da en büyük silahıdır. Bu mesaj silinecek birbirinizin kalbini kırmayın beyan esastır yapın. Saygılarımla.
    Ben normalde ekstre koymam..Ama aldın mı-sattın mı diye sorarsa koyarım...zaten sildim de...Ha malum hisse hakkında düşüncem ne ise poz. odur.

Not bu alıntı değildi..İSMİMİN baş harflerini de gösterecek çekilde gör. verebilirim...

veya nasıl ikna olunacaksa..ama DEDİĞİN GİBİ BUNLARA GEREK YOK..

Sayfa 963/1015 İlkİlk ... 4638639139539619629639649659731013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •