Sayfa 964/996 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 7,705 - 7,712 arası.

Konu: Viop - XXIII

1. Her biradan bahsedilmiş tamamen yerli ve milli ürünümüz olan gara guzu dan kimse bahsetmemiş.. yıllardır alistiginiz lezzetlerden farklı birşeyler içmek isterseniz mutlaka deneyin bir ev biracisi olarak diyebilirim ki gara guzu bira konusunda ülkemizin gururu sayılabilir.. afiyet olsun

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    goturr
    Ben yıllarca dünyaca en büyük bir hastanede bahçevanlık yaptım yani bi nevi sağlık çalışanıyım sonuçta ..

İki emeklilik maaşı alıyorum ..birisi MI5 biri de DSO dan

Kötü alışkanlıkları bırakın hocanın yaptığını değil dediğini uygulayın
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    bunlar ancak prompter dan okuyabilirler.. oysa batıda liderler rakiplerinin karşısına aslanlar gibi çıkıyorlar tartışıyorlar.. bunlar tartışabildi mi 20 yıldır ?? neden tartışamıyorlar ?? uzmanları geçtim şu forumdan yandaş olmayan herhangi birisinin karşısında bile tezlerini savunamazlar..

ne diyebilirler mesela ?? "biz ülkeye buzdolabı getirdik yaaaaaa. bizden önce yoktu" mu ?? hahaaaaa.. bu kadar rezil bir zihniyet işte bunlar.. işleri güçleri masum halkı kandırmak.. işi bilenlerin karşısına çıkamazlar..
    Feto mikrobu sayesinde bunların hepsini bu elde etti. Sorsan ona darbe yapıldı. Tek kazansn var o.

fetöcüyü yakaladık demiyorlarda

açıklamalar genelikle terör örgütü fetö bilmem ne imamı.

yok türkiye imamı. yok il imamı öğrenci imamı basın imamı kasa imamı.

imamıda imamı.

şifre imam

birtanede farkına varan yok bilinç altına direk
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Dün söyledim medyadan ve o satışı yapan aracı kurumlara hesap sorulur fırça atılır diye. Bugün bakınca Habertürk e belli oldu Pts de şiddetli bir alim gelirse şaşırmam.
    Ben bunu doğalgaz müjdesi sonu satış olunca bunu hesabı sorulur dedim. ilk Fatih portakal gitti. İstifa falan değil bu.

bira şarap o bu derken öyle bir anlatılıyorki ağzımın suyu aktı ulan yoksa fırsatmı kaçırıyorum, geçmi kaldımki, yoksa diye düşünmeye başladım. olsun ama bende düzeltmesini yapmasını bekler girerim o beni beklerse tabii.. valla en son ne zaman çektim hatırlamıyorum bile. üstelik ayrancı olmamama rağmen
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    fetöcüyü yakaladık demiyorlarda

açıklamalar genelikle terör örgütü fetö bilmem ne imamı.

yok türkiye imamı. yok il imamı öğrenci imamı basın imamı kasa imamı.

imamıda imamı.

şifre imam

birtanede farkına varan yok bilinç altına direk
    Face, Instagram, twet de muhalif kim varsa bir trol tarafından işaretlenir az buçuk bulaşık varsa hemen gözaltı yada tutuklama olur. Türkiye gazetesi yazarı Cem küçükun kendi ağzından dinledim Osman Kavala yi bu deliller ile bir gün tutamazsın diyor ama adam içer de muhtemelen lazım olur pazarlık yapmak için diye.

8. Annem : Oğlum ne zaman bırakıcan içkiyi

Ben : Asaletimden susuyorum

alıntı
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 964/996 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •