Sayfa 965/1081 İlkİlk ... 46586591595596396496596696797510151065 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 7,713 - 7,720 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Sn.Sacro, Hala vestl taşıyormusunuz ?
    Ya beni yanlis anlamayinda Ne kadar sacma bir soru.

1 ay yukselis bekliyorum. Vestel i 10 kurus kar a mi satmami bekliyorsunuz anlamiyorum.

8.90 alti kapanislar yaparsa satarim ancak.

Kagit trend donusu yapmaya calisiyor.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Ykgyo son durum sacro
    Dun twit attim onla ilgili.

Gestergeleri herseyi dipten donusu gosteriyor.

Gerci butun senetler dipten donusu isaret ediyor ama cok dusenler cok hizli kalkamiyor.

Bogalar cok hizli kalkiyor.

Mesela kozaa cok boga. Dusmedi diye kimse yeltenmiyor oysaki dusmus kagitlar yerine dusmeyenlere odaklanilmali.
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Dikkat ettiyseniz dolarin 4.45 lerden hizla 4.60 a gelmesini piyasa takmadi.

Cunku dip goruldu.

Dolar cok gitsede artik piyasanin kisa vadeli dibi buralar yani piyasa dondu yukari.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yeni alım yaptıysanız onları kastetmiyorum.
    Yanlış hatırlamıyorsam 10.xx'lerde alım yapmıştınız onları hala taşıyormusunuz diye sormak istedim.

Bol Kanaçlar

Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Ya beni yanlis anlamayinda Ne kadar sacma bir soru.

1 ay yukselis bekliyorum. Vestel i 10 kurus kar a mi satmami bekliyorsunuz anlamiyorum.

8.90 alti kapanislar yaparsa satarim ancak.

Kagit trend donusu yapmaya calisiyor.

5. hocam ykgyo bilgileri için tşk

6. Trend mirend hikaye, kısa süreli bir coşku yaşanabilir. Ama büyük fotoğraf da gördüğüm coskudan sonra belki 2,3 sene sürecek mokoko olayı yaşanacak. Özel hisseler hariç borsa girenin eline verecek gibi geliyor. Herkese bol şans, umarım herkes kazanır diyeceğim ama biri kazanırken diğeri kaybeden piyasada bu olmuyor ne yazık ki.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

7.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Dun twit attim onla ilgili.

Gestergeleri herseyi dipten donusu gosteriyor.

Gerci butun senetler dipten donusu isaret ediyor ama cok dusenler cok hizli kalkamiyor.

Bogalar cok hizli kalkiyor.

Mesela kozaa cok boga. Dusmedi diye kimse yeltenmiyor oysaki dusmus kagitlar yerine dusmeyenlere odaklanilmali.
    Hocam siz daha iyi bilirsiniz ama ben çok düşen çok çıkar diye bilirim

Mesela yünsa 7 lerden 4.70 lere çok düştü dönüşü de sert oldu.
    Bu tarz temeli iyi olupta aşırı düşmüş hisselere yönelmek daha kazançlı olabilir diye düşünüyorum.

Bazı hisseler de endekse göre fazla düşmediği halde çıkış başlayınca ona da ayak uyduramaz. Sabit gitmeye devam ederler.

Bu sebeple temeli sağlam aşırı düşmüş hisseler bana daha sıcak gelir genelde.
    Ytd

Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Hocam siz daha iyi bilirsiniz ama ben çok düşen çok çıkar diye bilirim

Mesela yünsa 7 lerden 4.70 lere çok düştü dönüşü de sert oldu.
    Bu tarz temeli iyi olupta aşırı düşmüş hisselere yönelmek daha kazançlı olabilir diye düşünüyorum.

Bazı hisseler de endekse göre fazla düşmediği halde çıkış başlayınca ona da ayak uyduramaz. Sabit gitmeye devam ederler.

Bu sebeple temeli sağlam aşırı düşmüş hisseler bana daha sıcak gelir genelde.
    Ytd
    Yunsa cok farkli bir klansmanda.

Yunsa gibi cok dusupte cok cikan tek bir ornek yok suanda. Onun icin yunsa ayri bir dunya.

Cok dusmeden kastim bazi senetler ölmüş.

Bu senetlerde temeli iyi olanlarda var.

Ama cok satis yedigi icin kalkmalari cok zor olur hammallik yapmaya gerek yok.

Yunsa cok dustu ama dondugu ortalamayi burda belirttim haftalik ve aylik ortalamasindan dondu.

Ama diger cok dusen senetler butun ortalamalarinin altinda. Fark burada.

Yani bu kiyaslamayi yapmak yanlis olur.

Kisacasi ortalamalarinin ustundeki kagitlar bogadir.

Yunsanin dokundugu yer (ortalama) ile atıyorum vakko veya ne bilim uluun un yada klgyo nun dokundugu yer cok farkli.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : Sacrosanct; 22-05-2018 saat: 19:15.

Sayfa 965/1081 İlkİlk ... 46586591595596396496596696797510151065 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •