Sayfa 968/993 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 7,737 - 7,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. Arkadaşlar daha önce paylaşmıştim hasta taşıma lifti yardımı için. Katılabilicek arkadaşlar sayın başkanımla iletişime geçebilir. Organizasyon konusunda yemekci abi organize ederim dedi. Ayhan başkan tanıyorum dedi.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar daha önce paylaşmıştim hasta taşıma lifti yardımı için. Katılabilicek arkadaşlar sayın başkanımla iletişime geçebilir. Organizasyon konusunda yemekci abi organize ederim dedi. Ayhan başkan tanıyorum dedi.
    tanıyorum derken yüzyüze hiç karşılaşmadık hemlşehrimdir güneysu tanır güvenilir bi insan olduğunu iliyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    tanıyorum derken yüzyüze hiç karşılaşmadık hemlşehrimdir güneysu tanır güvenilir bi insan olduğunu iliyorum
    Tamam o zaman. Para kimde toplanıyor? Ne kadar veriyoruz?

4. çok acımasız şeyler paylaşıyorsunuz
    kınıyorum sizi rosense..
    Memento mori

5.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    çok acımasız şeyler paylaşıyorsunuz
    kınıyorum sizi rosense..
    haklısınız kusuruma bakmayın sosyal medyada gördüm paylaşmıştım siz hatırlatınca yanıldığımı anladım ,teşekkür ederim

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    viop topiğine yazdım istanbulda yemekçi takip ederim dedi konuşulsun yemekçiye ben aktarırım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Bana özelden mesaj geliyor bende yemekci abiye yönlendiriyorum dr Lara haber saldım. Bu hafta yada maaş günü neticelenir

YÖK Başkanı Erol Özvar, "DDK tarafından gerçekleştirilen denetleme ile eş zamanlı olarak tarafımızca da inceleme başlatılmış olup sonuç en kısa zamanda ve şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşılacaktır"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 968/993 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •