Sayfa 97/557 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 4449 madde; 769 - 776 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Yanarımda bu b.k hissesine verdiğim yıllarıma ve emeklerime yanarım.
    Bu mendebur dışında protfoyumde olan herhangi bir hisseye yatirsaydim hatırı sayılır varlık sahibi olmuştum.
    Bu mendebur b.k kağıdında ise neredeyse zarar yazdık. 10 yıl. İki bedelli ve faiz, dolar vs hesaba katılınca % 50 zarar. Bakalım bu filmin sonu nerede bitecek. Biz mı çocuklarımız mı yoksa torunlar mı görecek.
    Beddua çok ender ederim hatta son 3 yıl ettiğimide hatırlamıyorum ancak artık bıçak kemiğe dayandı: her kim bu hissenin bu rezillikleri yaşamasına sebep oluyorsa kazandığı iki cihanda zehir zıkkım olsun.burnundan (sadece kendinden) fitil fitil gelir inşallah. Allah (cc) yemeyince nasip etmesin..

Bugün 11,45 yada altı kapatır )

2.  Alıntı Originally Posted by KARTACA Yazıyı Oku
    Bugün 11,45 yada altı kapatır )
    Önemli değil. Belli bir trend yakalayamıyor. Sarmal gibi başladığı yere dönüyor. Son 6 yıllık grafikte çok net gözüküyor. İstikrarsız lik abidesi. Az olsun temiz olsun Yıllık % 10/15 versin yeter. Bir yıl %15 yükselip ertesi yıl fazlasıyla düşmesin yani 6 yıl önce 11/12 aralığında ise bugün %80 getiri ile 19/20 olsun. Yatıran Yılar sonra parasının yarı değerine düştüğünü görmesin. Yani Uzun vadede yatıran kazansın ki nerede o..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. Borsa gider Mersin'e b.kfas gider tersine. Allah ıslah etsin. Tez zamanda doğru yola iletsin..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. Yaklaşık 1 yıl önce bu mendebur borsa 100 bin olsa da 12 geçemez demiştim gerçek oldu. Bu kadarını da bende beklemiyordum. Şimdi yeni tezin borsa 90 bin olsun bu b.k 9/9.5 TL basarlar. Borsada bu saatten sonra hisse almak taşımak cesaret ister.
    Tez zamanda bu b.k logaritma çukuruna göndermekte yarar var gibi. Hele gelecek bilançodan hiç umudum olmaması nedeniyle patronda hissesine zerre sahip olmaması hepsi bir araya gelince benim için kısa vadeli çıkış sonrası veda zamanı.
    10 yıllık süreçte sıfır elde var sıfır..patron hayrını görsün.
    Bir daha böyle ne yediği belirsiz tek elden yönetilen aile şirketlerine asla para yatırmam..buda benim tovbem olsun.
    Sakin yönlendirme olarak algilanmasin bu b.k tan çok umutluydum ancak bu yönetime olan guvensizligim bu kararımı almanya'da etkili oldu. Kalın sağlıcakla..bol kazançlar..

5.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Yaklaşık 1 yıl önce bu mendebur borsa 100 bin olsa da 12 geçemez demiştim gerçek oldu. Bu kadarını da bende beklemiyordum. Şimdi yeni tezin borsa 90 bin olsun bu b.k 9/9.5 TL basarlar. Borsada bu saatten sonra hisse almak taşımak cesaret ister.
    Tez zamanda bu b.k logaritma çukuruna göndermekte yarar var gibi. Hele gelecek bilançodan hiç umudum olmaması nedeniyle patronda hissesine zerre sahip olmaması hepsi bir araya gelince benim için kısa vadeli çıkış sonrası veda zamanı.
    10 yıllık süreçte sıfır elde var sıfır..patron hayrını görsün.
    Bir daha böyle ne yediği belirsiz tek elden yönetilen aile şirketlerine asla para yatırmam..buda benim tovbem olsun.
    Sakin yönlendirme olarak algilanmasin bu b.k tan çok umutluydum ancak bu yönetime olan guvensizligim bu kararımı almanya'da etkili oldu. Kalın sağlıcakla..bol kazançlar..
    Senin adına üzüldüm. Hayırlı kazançlar.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

6. ne zaman kalkıyor bu yasak?
    beklenti var mı tahtada?

7. Biraz umut pompalayalım. THYAO 2 katrilyon zarar açıkladıktan sonra %60 prim yaptı. O yüzden kötü bilançonun etkisini geçelim. 250 miylon dolarlık yatırım eninde sonunda hak ettiği değeri getirecektir. Yatırım tavsiyesi değildir. Bana güvenip yatırım yapmayın.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

8.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Biraz umut pompalayalım. THYAO 2 katrilyon zarar açıkladıktan sonra %60 prim yaptı. O yüzden kötü bilançonun etkisini geçelim. 250 miylon dolarlık yatırım eninde sonunda hak ettiği değeri getirecektir. Yatırım tavsiyesi değildir. Bana güvenip yatırım yapmayın.
    Sn.Beerlsgold degil umut pompalamak benzin bile pompalasan millet zaten gaza gelip almaz bu hisseyi, cunku gencerler yeteri kadar pompaladi !!! Bos bosuna zaman kaybettik bist nerelere vardi biz arkadan baktik!!!! Tabi belli olmaz bi bakamisiz ummadigimiz anda 16lara gelirmi gelir!! Bol kazanclar

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 97/557 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •