Sayfa 97/309 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 769 - 776 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    şirket artık halka açık konumda değil, mahoney bey emin misin davanın düşmeyeceğinden, şirket belki de bunu hesaplayıp kottan atılmaya oynadı ytd...
    Yok öyle bir dünya adaletten kaçacak hee rıdvan efendi bu başına gelecekler senin için hafif kalacak ky cebine elini atmak neymiş yakın zamanda görürsünüz 27 aralıktaki davayı bekleyin

2. Dava niye dusecekmis adam açmış halka iflas etmemiş yüzde beş ile zamanında açmış son davayı Adnan Eke sizin bir aciginiz var.dedim neymiş söylese ne bizde bilelim dedi söylersem ne anlamı kalır gerekirse onuda yapcam dedim sen tut 36 kurusdan mal al ugandami burası şirketi perişan et .ortada gayri menkul var dava kazanmak su içmekden kolay .artık yüzde 10 bulursanız sizde açar siniz. Mağdur davası açanlar tazminat alır ona yüzde 10 gerek yok.ytd

Yeni yatırımcı Guest
    kottan atıldıktan sonra %10 aranıyor ya acaba sizin davayı da etkiler mi, avukata sordunuz mu emin misiniz kottan atıldıktan sonra da dava önceden açıldığından %5in yeteceğine onu ifade etmeye çalıştım ytd...

4.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    kottan atıldıktan sonra %10 aranıyor ya acaba sizin davayı da etkiler mi, avukata sordunuz mu emin misiniz kottan atıldıktan sonra da dava önceden açıldığından %5in yeteceğine onu ifade etmeye çalıştım ytd...
    Kanunlar geriye islemiyecegine göre onları etkilemez herhalde.eger öle bir durum varsa ben bu bistten uyuz olurum .verusaturk lotlari bitirir gözaltına atar şirketin isteği doğrultusunda kottan atildiysa işbirliği varsa anaları

5. Yüzde 5 leri bosverin bu tahta böle kalırsa herhalde SPK ridosa yeni bir ceza kesip yeni bireysel dava açma hakkı tanıyacaktır.burasi dingonun ayırımı.yuzyilin en pislik basiretsiz yöneticisi bırak dedik yönetimi milletin anasını aglatiyon kadın ağır konuşuyor utanmadan iboş pişmiş kelle gibi sırıtiyor.

Yeni yatırımcı Guest
    tahtanın böyle kalmaması için ne yapabilir ki ancak ky getirsin hisselerini alayım derse olur, onu da der mi demez mi bilinmez

Yeni yatırımcı Guest
    ya da rıdvana gıcık olan biri hisseleri toplamanın peşine düşecek, milletten hisse toplayacak, bu da olur mu olmaz mı belli değil çok zor bir ihtimal

8.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    Fesih davası zamanında açmamız bizi rahatlatdi.simdi olsa yüzde 10 lazım olacakmış.disarda kalanlar yüzde 10 bulursa açarlar 5 milyon lot tanıdığı m baya var 5 de bulunur 6 da ama sağlam adam olması lazım ytd biz yola tam gaz fesih olmadan sizi süründürür . işiniz zor moral bozmak istemem ama dost doğru söyler.80 kurusdan alayım diyecek.belkide 60 ama bize sokmez BIST bizim kucağımiza verdi Adnan bey hatır larsa size birşey hesabım var neymiş tehdit mi ediyorsun demişti.evet olay kotdan atılmaları idi kurulda demiştim elimden geleni yapcam diye çobaniniz diye umursamadilar .belinizi 3 defa kırdım sıra 4 ardından 5 var az bekleyin.
    biz perisan olmuşuz tahta kapanmış sen tassak pesindesin.10 TL ye sat burda sanki meşe oynayan çocuk gibi yok biz sole olcak yok siz sole ne bu ya millet ne halde perişan bir umut ben dahil sen çocuk gibi davraniyon.davan var susman lazim .senin burda hiç yazmaman lazım.davayi bekle davanın konuşsun al parayı git.hadi hayırlı olsun sana.

Sayfa 97/309 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •