Sayfa 97/216 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Pilavcı teyze evde kalmış, 7/24 habire post kasıyor işte naaaapsın başka türlü vakit geçer mi?
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by supersinan Yazıyı Oku
    tabi tabi neden olmasın istersen evi bedavaya versinler.
    hatta sen uğraşma iban bilgini ver adamlar sana eft yapsın.
    kafaya gel tam bir loser.
    Adama loser diyosun da sertifika daha işlem görmeden yere göre sığdıramayan sonunda da zararla oturan sensin.

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    Adama loser diyosun da sertifika daha işlem görmeden yere göre sığdıramayan sonunda da zararla oturan sensin.

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Doğru diyorsun. 72 TL olacak ben demedim. IPO'ya da girmedim. 1TL zararım yok aşağıda bekliyor olacağım. Loser mı dediniz? Hadi leşçi deseniz neyse.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by supersinan Yazıyı Oku
    tabi tabi neden olmasın istersen evi bedavaya versinler.
    hatta sen uğraşma iban bilgini ver adamlar sana eft yapsın.
    kafaya gel tam bir loser.
    IPO'dan mal alıp eftyi yaptın zaten canım kardeşim.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

5. Arkadaşlar analitik düşünmek lazım, konut satışlarının düştüğü bir ortamda fiyat'ta artış beklemek yanlış olur, konu haklı haksız meselesi değil, aldatma aldatılma meselesi'de değil, halka arz tarihinden beri konut satışları ya aynı, yada düşüş eğiliminde olması ve cacık seyrini sürdürmesi talebide otomatikman azaltıyor, Sertifikaya talep olsa dahi, diğer konut satıcılarının(müteahit vb) bu satış oranları ile indirim sürecine girmesi kaçınılmaz görünüyor(satış yapmak için). bu durumda fiyatlarda aşağıya salınması gayet normal. Burada 2 kritik nokta var, bankalar konut faizlerinin aşağı salınması gerekir'ki konut satışları açılsın(şu an için pek mümkün değil),sadece devlet bankalarının oranları makul, ikinci kritik konu ise bu sertifikaya özel kredi finansmanı çıkarılması? yoksa nakit paramı neden sertikaya yatırayım geliyor alıcılarda. Birde bizim ekonomi yönetimi kurda yaşanan artıştan kaynaklanan enflasyonu kabullenmeli ve bu duruma göre ekonomik politika geliştirilmeli(bu daha büyük makro yöntem) neyse, bu konut piyasası düzelmez ise fiyatlar 33-34'lere gelecek gibi duruyor ve arkadaşım haklı çıkacak galiba. YTD.

bugun saglam duruyor ,, 36 dan yüklü alış verdim gelmyor
    Eğer bir yanlış yapacaksan bari onu yanlış yap

7.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    bugun saglam duruyor ,, 36 dan yüklü alış verdim gelmyor
    Sadece bekle akşama kadar, emir gerçekleşecektir. YTD.

bugun sadece 232 adet işlem olmuş ,, iptal ettim o yüzden
    Eğer bir yanlış yapacaksan bari onu yanlış yap

Sayfa 97/216 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •