Sayfa 97/538 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 4299 madde; 769 - 776 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. 2.890.000 TL Nominal değerinde demek
    2.890.000 lot demektir
    Bir hissenin Nominal değeri 1 TL
    Olarak biliyorum

Lenovo K33a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Zübük Zade Yazıyı Oku
    1. 2.890.000 lot değil 2.890.000 Tl değerinde diyor 2. Onay Almamış Onayına SUnulmuş diyor..
    Ortakların her bir lot hissesi 1 TL değerindedir yani 2.890.000 lot satışa koyacak.

3. asansörden daha hızlı hareket eden kağıt

4. 1:30 saatte 3.devre kesiciyi yedi

5.  Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku
    1:30 saatte 3.devre kesiciyi yedi
    Düşerken devre kesmesinin bist ya da spk açısından bir önemi yok , onlar sadece yükselen kağıtların devre kesmesinden rahatsızlık duyuyorlar sözüm ona ky yi koruyacaklar !!!!!

Nereye kadar verecek acaba ya

Alıntı Originally Posted by ıcetea Yazıyı Oku
    seviye yerlerde.ne ailemiz kaldı, ne babalığımız.yahu ne msgyo'ymuş be. bugün bu forumda yaşadıklarımdan sonra enaz 1 yıl daha msgyo'dayım.öleceğimi bilsem satmam.garip şeyler yaşadık hepbirlikte. biraz canım sıkıldı seviyeden ancak yinede tüm forum dostlarıma iyi geceler dilerim.
     Alıntı Originally Posted by ıcetea Yazıyı Oku
    algyo(5,1 milyon lot dolaşımda) ve akmgy(6,7 milyon lot dolaşımda) gibi bunun da en azından 5-6 milyon lot hissesinin dolaşıma açılması gerek.ayrıca bir şirketin dolaşımdaki payları % 12'den aşağıda kalırsa borsadan çıkma hakkı oluşur.ilerde yönetimde böyle bir sıkıntı olmadan önlemi alınıyor.bu güzel.ayrıca yabancının hisseye girmesi içinde şu sığlıktan kurtulması gerek.bu yönden de güzel.yabancı iki gün sonra ben borsadan ayrılıyorum deme hakkı bulunan bir şirkete para yatırmıyor.bu yönden de pozitif.
    Küllüm yalan.nerede yazıyor dolaşımdaki payları %12 den az olan borsadan çıkar diye?
    Seviyeyi siz bu yalan yanlış yazılarınızla aşağı çekiyorsunuz.

YTD

8.  Alıntı Originally Posted by chef Yazıyı Oku
    ben demiyorum kardeşim ben demiyorum
    şirket ilk 3 sene boyunca net karın yuzde 70ini, sonrakı yıl da en az yuzde 50sinin dagıtmayı taahhut etti.
    ben demıyorum yahu
    şirket diyor
     Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Yukarıdaki bilançoya göre Olmayan parayı nasıl dağıtacak diyorum?(BEDELSİZ VEREBİLİR)

YTD
    Bedelsiz yeterde artar bile...
    hisse.net forumunda yazdıklarım,yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Sayfa 97/538 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •