Sayfa 97/633 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 5057 madde; 769 - 776 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Bir önceki cuma gününün (29 nisan) takası bugün yansıdı. 9 milyon lot City bank satışı. Ben böylesi bir takas görmedim açıkçası. Neredeyse satış tarafından tek başına City bank. 3. sırada satan 300bine yakın İş bankası 29 nisanda alıcı görünüyordu. Yatırım fonları için alım yapılmış.

Dün ve bugün de yapılan satış aynı 29 nisan satışına benziyor. 3 günün toplam satışı 25 milyon lota yakın. Tüm bu satışların City bank takasından düşmesini beklemek çok da yanlış olmaz. Salı günü belli olur.

2. Dün yapılan satışın %90'ını 7.400.000 lotunu Deniz, Teb,BOFA satış yaptı. 90 milyonda net para çıkışı oldu. Genelde yabancı satışı var.

3. Yabancı neden kaçıyor bilançoyu olumsuz mu gördüler acaba, olası bir dolar krizinde devlet kendini savunmak için ASELSAN’ın elindeki dövizleri alıp satış için kullanabilirmi ? , çok gereksiz bir hissede bataklığa sağlandık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    Yabancı neden kaçıyor bilançoyu olumsuz mu gördüler acaba, olası bir dolar krizinde devlet kendini savunmak için ASELSAN’ın elindeki dövizleri alıp satış için kullanabilirmi ? , çok gereksiz bir hissede bataklığa sağlandık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu saatten sonra,satış yapmak değil, sabretmekten başka bir şey düşünemiyorum. Kendi şahsi düşüncemdir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,425
    sabretmeyip napacaz..el mahkum....ama bu satış hayra alamet değil.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by avci087 Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra,satış yapmak değil, sabretmekten başka bir şey düşünemiyorum. Kendi şahsi düşüncemdir.
    https://www.borsagundem.com/haber/tu...lsanda/1660278

Alıntı Originally Posted by avci087 Yazıyı Oku
    Dün yapılan satışın %90'ını 7.400.000 lotunu Deniz, Teb,BOFA satış yaptı. 90 milyonda net para çıkışı oldu. Genelde yabancı satışı var.
    kısa vade 22 tl altı hedef görünüyor....ytd

8. https://www.youtube.com/watch?v=fqo4RXbmtAA

Herkesi gömmek eleştirmek tamam ama Haluk Görgün 'ü gömmek bence olmaz...

Şimdi yüklü olan bu satışlar 2019 kasım aralık 17 lerde de oldu.Yabancı satarsa satsın çok önemli değil.

Son yükseliş başlamadan önce İş bankası da fonlarından falan 15 altına çuvalla mal verdi sonra geldi nerelerden aldı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 97/633 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •