Sayfa 97/990 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Viop XLVII

1. Viop yapmayın hele borç harç ile ailenizin parasıyla hiç yapmayın...

2. Viop yapıyormuşsunuz, yaptırmam.

3. Boşta para varsa yapılır, ama bu ortamda en iyisi iyi birkaç hisse bulup üzerine yatmak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Taht oyunlari başladı.HDP,kendi adayını çıkaracak.Secim 2.tura kalacak.Iste o zaman TEK BELIRLEYICI HDP olacak.Gucunun farkedilmesi ve istediğini almak için bunu yapıyor.O kadar kilitki ,2.turda kazanmak için 2 ittifakta neler vermez.

Düşünün...Cumhur %44,millet ittifakı adayı %39 almış...hdp ise %12

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Istanbul seçimlerinde hdp olmasa kazanılamazdi .Anlaşılan kendine haksızlık yapıldığını düşünüyor.Bunun için kendi adayını çıkararak önemini hissettirecek.

6. Batıp iyice dibini sıyırmadan bir yükseliş göremiyorum ben, bu yozlaşmış toplum başka türlü kendine gelemez artık. Cahil cahil olduğunu, hırsız hırsız olduğunu bilmez, bilemez hale gelmiş, gerçeklikten rasyonaliteden tamamen kopuk hayatlar. 2+2 5 eder diyor, 4 etmez mi ama diyorum, eskiden 4 ediyordu da ne oluyordu gibi akıllara durgunluk veren cevaplar verebiliyorlar. Şimdi hal böyleyken paragraflarca sayfalarca yazsak anlatsak ne çare. İnsanlara elimden geldiğince faydalı olmak gibi bir misyon edinmiştim kendime ama gün geçtikçe imkanların imkansız, faydaların faydasız olduğuna şahit oldum ben de içime yönlenip bari kendi kafa sağlığımı sağlama alayım dedim. Akıl sağlığınızı yitirmek istemiyorsanız size de tavsiye ederim, so far so good.

hdp yi geç...

mhp(% 2,-3 var yok) olmasa akape bir hiç.

burada millet neden viop yapmayın diye akıl veriyor ??

bu topici genelikle sosyal deneymiş gibi okurum modum genelikle o dur.

sen hisse alırken millet sana hisse alma.. yok altın alma yok dolar alma diye akıl veriyo mu

şaka gibi..

Sayfa 97/990 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •