Sayfa 971/1001 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,761 - 7,768 arası.

Konu: Viop - XXIX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,677
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    kardeş shortçulara herhangi bir yakınmam yok (tersine, velinimetlerim olarak görüyorum)
    benim hitabım doğrudan pala'ya.. niye makastan 18 puanımı kesiyor benim ??
    pretosto edelim palaneneyi , hem short yapıp zarar ediyoruz bide teoriğin altında satış yapıp ordan faiz farkından faylanamıyoruz.

#PalaneneFiyatıTeoriğeGetir.

neyseki shortları alttan kapatıp tekrar üstten yerine koyup maliyet düzelttik.
    soluksuz yukarı gitse nefes aldırmayacak namızzız palanene

zamanlamayı yapabilen shorta da long a da para dağıtıyor ayrı konu.
    Bear_Bull
    @BearBull26

2. endeks'in 137 bin de başlayan kanal dışına çıkma sarkma boğa tuzağı ayı tuzağı hiç biri yok neden biz bu kanala uyup para kazanma zevkimizi mahrum ediyoruz?

3. sindomad53

shortçuları heyecanlandrıan bar.!!!

thy 13.26 üstünde kalıcılık çok iyi olur.!!

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    TEKNİK OLARAK short içim emare yok..bendeki tüm sistemler al da..efsane bir ralli yaşadık-yaşıyoruz...

herif tepeden -3.000 veriyor ama dipten tekrar topluyor...düzeltmeler böyle..ertesi günde zirve tazeliyor.
    yatay artı dediğim buydu bakalım bu günlüklere nasıl yansıyacak..!! şubat belirleyici mumlar ocak sonu şubat başı.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by High Voltage Yazıyı Oku
    Genel kanım değişmedi. Boğalar yeni hamleler deniyor olsa da
    piyasaya mal dağıtanlar var diye düşünüyorum.

Faizin ne kadar yüksek ve cazip olduğu
    hisse fiyatlarının ne kadar pahalı olduğu
    fiyatlar %50 geri geldiğinde konuşulacak.
    hocam düşüncelerinize katılıyorum sadece bir şey belirteyim örnegin yonca şu anda 10.55 sizin yüzde 50 demeniz 5.25 geliyor biraz zor gibi degilmi ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    hocam düşüncelerinize katılıyorum sadece bir şey belirteyim örnegin yonca şu anda 10.55 sizin yüzde 50 demeniz 5.25 geliyor biraz zor gibi degilmi ytd
    Bende şahsi düşüncemi yazmak isterdim, 7 tl altı yonca için çok zor bence, yaparsa oradaki gapı kapatır, zaten yonca diğerleri gibi alıp başını gidemedi ki. Hayırlısı ile artık şu dow da sağlam bir satış görsek her şey çok güzel olacak

7. Hocam aslında bu benim sisteme göre kısa da destek ama mesela 4h ta iz süren..
    Sonra ki açılışı bu değer üstünde kalamazsa short için bahane olabilir günahı da yok..
    Zatrn endeks milim.milim ilerliyor grafik atıp duruyorum özellikle 5 dk paylaştım..
    Neden 1690 net short için saatlikte emare..
    1710 üstü ise boğa..
    Şimdi anlık 5 dk de attık ki bazı yapılanın hamlenin altı dolu mu boş mu net ortaya çıkıyor..
    Sonuç..
    Bakınız niyetiniz var bence vadeliye bulaşmayiniz bu değerler uzun periyotta ve kısa periyotta hep ince ip üstünde geziyor iki yöne de poz alanlar
     Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    1559 kapamadı mı?
    1540 diyorsun sen..
    eski hesap 2000 puan..
    bişi de değilmiş..
    2000 puanı istese 15 dk içinde verir..
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Pala sen dünyanın en iyi varlığısın. Hep böyle devam et ben de öpmeye...İki etti...
    İmpala pala
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Sayfa 971/1001 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •