Onemli Gunler Banner
Sayfa 972/1527 İlkİlk ... 472872922962970971972973974982102210721472 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 7,769 - 7,776 arası.

Konu: Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by enisar Yazıyı Oku
    ne 5,62 ymiş be sabahtan beri al al bitmedi milyon lot aldılar yine kalkmadı

2.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Aha gelmiş hürol abi. Yaptırdın mı arabayı
    Aselsan kademeleri dolu uçuşa geçebilir kapanışa doğru. Haydi inşallah yav.

Sent from my iPhone

3.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Orta ve uzun vade de kasasına çok iyi para girme ihtimalini her zaman koruyor..( Mahkemeler sonrası, 3 şirkette masaya yatırıldığında...) ...Fiyat hareketlerinde de bazen gecikmeli de olsa, gruba uygun hareket ediyor...Formasyon kalıbı oluşumu olarak da görünümü Kozaa dan daha iyi...
    cevabınız için teşekkür ederim, ancak bende şöyle bir fikir teatisinde bulunsam acaba yanlış olurmu? şimdi bu adi herifin şirketleri fetö terör örgütü sebebiyle kayyuma devredildi ve mahkeme süreci devam ediyor. koza ve kozal ın satış yada kamuya devri biraz daha kolay olur gibi ancak bu ipnenin kağıdı ipek mahkeme sonucuna göre daha kolay satılır gibi geliyor bana, birde konuya bu açıdan bakan varmı acaba benden başka?

4. Loruhlano kardeşim ttkom da atanilir misin

5.  Alıntı Originally Posted by akadian Yazıyı Oku
    çok geçti almıştım bir kere 26 şubat gelse de çıksam diye gün sayıyorum. Sıkıcı kağıt. Kozaada heyecana alışmış adama göre değil. 2013 te aldım gezi parkı öncesi anlattım ya zarara girdim sonra hafif zararlı çıktım yine böyle laf ederken şimdiye beklesem 7 kat arttı yani ben satınca alabilirsiniz bu kağıt ile enerjimiz ters korale

sent from my iphone
    bize heycan lazım kozaa bizi sado mazo ya alıştırdı )

Alıntı Originally Posted by Ferhat_30 Yazıyı Oku
    cevabınız için teşekkür ederim, ancak bende şöyle bir fikir teatisinde bulunsam acaba yanlış olurmu? şimdi bu adi herifin şirketleri fetö terör örgütü sebebiyle kayyuma devredildi ve mahkeme süreci devam ediyor. koza ve kozal ın satış yada kamuya devri biraz daha kolay olur gibi ancak bu ipnenin kağıdı ipek mahkeme sonucuna göre daha kolay satılır gibi geliyor bana, birde konuya bu açıdan bakan varmı acaba benden başka?
    İpeke petrolcü, diğerleri altıncı, İpeke mutlaka ayrıştırılır....Mantıken, İpeke nin iştirak olayı da tabiatıyla sıfırlanır....Şirket bünyelerini çok iyi bilmiyorum ama, masaya yatırıldıklarında 2 altıncıya farklı bir sistem, İpekeye daha farklı bir sistem uygulanır, muhtemeldir ki diğer ıvır zıvır iştirakleri de önceden satılır...Her bir satış olayı da o şirketin borsa fiyat hareketlerini canlı tutar... ...Süreç çok uzun....Önce mahkemeler, bu arada TMSF iç olayları, sırada bekleyen satış aşamasına gelmiş diğer şirketlerin öncelikle satışı....Seçim öncesi hepsi bekletiliyor....

Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Büyük resimde d*****n kuyruğunun sallandığı yer 5,62 Deniz Hocanın ilettiği rakkam...Yine üstü ve altı çok farklı durumu
    Ekli Osilatörlerin hepsi günlükte dipten yukarı doğru olumlu..macd kesmeye çalışıyor.. 5,62 üstüne atabilirsek kapanışlarda bir sonraki yükselişi beklemeye başlamak adına olumlu olur benim gördüğüm..biraz daha var macd çizgisine göre..

Önceki paylaşım

Güncel olan
    Bu da kozal çok çok büyük resim..bunda da d*****n kuyruğu sallandığı yere dikkat ediniz

8.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    İpeke petrolcü, diğerleri altıncı, İpeke mutlaka ayrıştırılır....Mantıken, İpeke nin iştirak olayı da tabiatıyla sıfırlanır....Şirket bünyelerini çok iyi bilmiyorum ama, masaya yatırıldıklarında 2 altıncıya farklı bir sistem, İpekeye daha farklı bir sistem uygulanır, muhtemeldir ki diğer ıvır zıvır iştirakleri de önceden satılır...Her bir satış olayı da o şirketin borsa fiyat hareketlerini canlı tutar... ...Süreç çok uzun....Önce mahkemeler, bu arada TMSF iç olayları, sırada bekleyen satış aşamasına gelmiş diğer şirketlerin öncelikle satışı....Seçim öncesi hepsi bekletiliyor....
    yani hocam diyorsunuz ki, ipeke de ıvır zıvır bir zıkkım olduğu için erken satılma ihtimali var, inşallah dediğiniz gibi olur. benim zararımı ziyanımı kurtarsında,,,, daha doğrusu benim gibi ve sizin gibi zararda olan arkadaşlarımızın zararlarını kurtarsında ne bokları varsa yesinler. anasının........ kusuruma bakmayın . ben kızgınlıktan ne dediğimi bilmiyorum

Sayfa 972/1527 İlkİlk ... 472872922962970971972973974982102210721472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •