Sayfa 973/1001 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,777 - 7,784 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Barolar birliği başkanı Feyzioğlu : Hatay Barosu Başkanı Av. Ekrem Dönmez'in ailesiyle yemek yediği sırada polisler tarafından kimlik göstermediği için gözaltına alınmasını kınıyoruz. Olay sonrasında TBB Avukat Hakları Merkezimizin üyesi Av. Şenol Yücesoy Mersin'den Birliğimiz adına destek olmak üzere Hatay'a intikal etmiştir.

Feyzioğlu: Polisin kimlik sorma yetkisi vardır. Ancak PVSK md. 4A'nın özü, polisin tanıdığı halde bir kişiye kimlik sormasına izin vermez. Kanunen il Cumhuriyet Başsavcısı ile eşit kurumsal pozisyonda bulunan baro başkanının o ilde görev yapan polis memurları ve özellikle amirleri tarafından tanınmaması hayatın olağan akışına aykırıdır

Feyzioğlu: Bu sebeple Hatay Barosu Başkanına yapılan uygulama ve sonrasındaki fiziki müdahale keyfidir ve kanuna aykırıdır. Sorumlular hakkında adli ve idari yaptırım uygulanması gereklidir. TBB konunun takipçisi olacaktır. Kamuoyunun bilgilerine saygıyla sunarız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bahçeli:"Türkiye Cumhuriyeti egemen, milli ve üniter bir devlettir. Tarihi, nifak üretimi ve seri ihtilaflar için tahrip etmek, ecdadımız ve büyük değerlerimiz arasındaki bağı koparmaya çalışmak sadece sorumsuzluk değil, milletimize karşı büyük saygısızlık ve suçtur."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Anıtkabir ile Ayasofya hattında kutuplaşma yaratmak, bölücülük yapmak en hafif tabirle soysuzluktur. / TRT Haber

Soysuzluğun kitabını yazıp, milletin balık hafızasına güvenerek höykürenleri de unutmayacağız desem, kendi içinde çelişen bir mesaj olacak.
    Balık hafızalıysak, nasıl unutmayacağız gibi
    Olsun.
    Uysa da söyledim, uymasa da...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,027
     Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Soysuzluğun kitabını yazıp, milletin balık hafızasına güvenerek höykürenleri de unutmayacağız desem, kendi içinde çelişen bir mesaj olacak.
    Balık hafızalıysak, nasıl unutmayacağız gibi
    Olsun.
    Uysa da söyledim, uymasa da...
    Keşke balık hafızalı olabilsekİyi bayramlar.
    https://t24.com.tr/haber/balik-hafiz...gecmeyin,23743

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Keşke balık hafızalı olabilsekİyi bayramlar.
    https://t24.com.tr/haber/balik-hafiz...gecmeyin,23743
    "Hayvan" başlığı altında yer alan o güzelim canlara hakaret anlamına gelen her türlü söylemden, inatla/ısrarla uzak durmaya çalışırım.
    Bildiğimiz evrende, insandan daha kötü bir canlı olmadığına, bu dünyanın insan dışındaki tüm canlılara cehennem olduğuna inanırım.
    Naif hatırlatmanız mahcup etti, müteşekkirim Sn nikrece.
    İyi bayramlar size de

Cas , Trabzonspor’un Avrupa kupalarından men cezasına yaptığı itirazı reddetti . Böylece Trabzonspor Avrupa kupalarına katılamayacak .

Sayfa 973/1001 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •