Sayfa 974/1004 İlkİlk ... 474874924964972973974975976984 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,785 - 7,792 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Bitikşort nickinde bir arkadaş vardı...

1435 - 1450 aralığında gelip şort açtı yükselişten önce...

Kafasına 30.000 puanı yiyince 2 ay rahat yazmadı...

1720 düşüşünden hemen sonra gelip yazmaya başladı iyi dövdüm palayı falan diye...

Allah akıl fikir versin ne diyelim...

Bu forumu kırk yılda bir okuyanlar bunları görmez ama benim gibi satır satır okuyanların külahına anlatırsınız ancak...

Bende iyi takip ederim organize işleri görür gerekeni yaparız.
    Eskiden tahtaların topiklerinde yapıyordum , oralar telegram ve kuşa kayınca fazla pazarlamacı kalmadı.
    Burada bazı filmler döndü oda bitti.
    Herkse bağımsız takılıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Ümraniye sanayiden makinaları getirdim YONCA için

9.92 ilk giriş tamam
    9.86 stoploss bölgem

Dostum sana en son açtığın GARAN pozisyonu hoşuma gitmedi dediğimde ne olduğunu hatırlıyorsun değil mi ???

Gerçi 6 kademeye stop koymuşsun, belki çok acıtmaz, ama bu pozisyonun da hiç hoşuma gitmedi...

3. Emekle kazanılan paraların burda heba edılmesıne uzuluyorum.Dolar bu dolar dolar bosalır ,ekonomı pıg yaptı,Almanya bızı kıskanıyor,(dıs gucler saldırıya gectı dolarla terbıye edılmek ıstenıyoruz)bu fakır papazı vermez bu can bedende oldugu surece.Gozler kulaklar neler gordu duydu.125 mılyar eksı rezerv totalde 200 mılyar usd kayıp soylenenlere gore fınal kayıp bakan.ey chp ey kılıcdaroglu sıyasetı sonuc 8.50 gosterılen kasıtlı usd ve asıl sımdı yukarı gıtmesı gereken usd an ıtıbarı 7.08 tl ye gelmıs olan bır durum.Bızlerde suraya gelırse gıderse falan fılan kendımızı avutmaca soygun var az degıl allah coluk cocugumuzu korusun.sabah ne vardı 10 barem yukardan garantı basladı sorada 15 barem gerı gekdı.soygun var dıkkat helekı vadelıye yenıler temınata dıkkat fazla acmayın makas testere fena.

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Ne güçlü hafıza,Maşallah

Desene ''BİRİ BİZİ GÖZETLİYOR'' ARTIK DAHA DİKKATLİ YAZALIM.

ama dediklerin doğru..ya poz. yazma yada sahip çık..

Öyle sayın ABKA, bir nevi işimiz bu aslında...

Bu karmaşık piyasanın içindeki tutarlılıkları/tutarsızlıkları bulup bunları paraya dönüştürmeye çalışıyoruz...

Haliyle tutarsızlıkları analiz etmek bir zamandan sonra otomatiğe bağlıyor...

Bakmayın bazen dayanamayıp ifşa ediyorum, yoksa 10 misli ifşa etmediklerim var...

5. Ilginç, endeks sabit ama havacıların maşallahı var

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

6. Mesela bana göre en büyük thebigbatık şu an halen aramızda...

Halen aktif bir şekilde yazıp millete akıl veriyor, piyasa şöyle düşecek, böyle düşecek diye...

İki kere çok kallavi batışına şahit oldum, bakın terste kalma demiyorum, bildiğiniz batma...

İlkinde 45.000 ikincisinde 23.000 puan terste kaldı bana mısın demiyor...

Şimdi diyeceksiniz ki 45.000 puan terste kalan adam nasıl yazıyor ??? Ben de onu anlamıyorum yazıyor işte...

Kimse de demiyor ki ya hu arkadaş sen ikidir batıyorsun hayırdır diye...

Allah akıl fikir versin ne diyelim...

7. Havayolundan 15 kademelik bir hareket geldi bakalım devamına...

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Dolarda 7.08 kırılırsa 6.80-85 yolculuğu başlar bana göre
    Endekis buralarda oyalansa ve dollar da düşmeye devam ederse grafik nasıl şekilleniyor inceledim dostum

Bugün biraz daha dollar aldık, nolur nolmaz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 974/1004 İlkİlk ... 474874924964972973974975976984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •