Sayfa 975/996 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,793 - 7,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

TCMB Başkanı Murat Uysal: "Türkiye salgın dönemini en az hasarla, hızlı bir şekilde atlatabilecek durumda."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

TCMB Başkanı Murat Uysal: "Elimizde son derece geniş ve esnek bir araç seti var."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Neyin ne oldugunu hangimiz biliyoruz ki?
    Virologlar/Epidolomoglar hepsi biliyorlar mi?

Almanlarin su anda basi ceken virologu Christian Drosten kendini kurtarmak icin ön söylemlerde bulunmaya basladi. Bazi insanlarin diger grip corona virüslerinden dolayi yeni corona virüsüne karsi bagisiklik kazanmis olabilecegini söyledi gecenlerde.
    Bilimsel çalışma öncelikle mevcut bilgiler ışığında hipotezin neden sonuç ilişkisi ile üretilip deneyle kanıtlanmasına en sonunda kısıtları ile birlikte yayınlaması şeklinde ilerler diye öğrendik.
    Sonuçta önemli olan bilim insanın kendi istediği sonuç doğrultusunda deney sonucunu yorumlaması değil. Deneylerin sonucunda ortaya çıkan bilgiyi hipotezi ile birleştirmesi yoluna gitmesidir. Sonuçta bu süreci tekrardan başlatıp. Tekrar bir hipotez ortaya koyabilir.
    Bilim insanı için en önemli şey itibardır. Bazen aynı konuyu araştıran bilim insanları arasında bir yarış olabilir. Bu kesinlikle araştırma disiplinine etki etmemelidir. Bilim bir bayrak yarışıdır. Önemli olan bilgiyi yüceltmek, üretmektir.
    Toparlarsak bilim adamı emin olmadığı konuda konuşmayacak. Birilerinin hoşuna gitsin diye süreçleri atlamayacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    TCMB Başkanı Murat Uysal: "Elimizde son derece geniş ve esnek bir araç seti var."
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    TCMB Başkanı Murat Uysal: "Merkez bankalarıyla swap görüşmeleri yapıyoruz."
    Seni 7 lira yaptırmayacağız diyor. Ama neden bu açıklamayı pazar saat 15’de yapıyor. Bu konuda detay var mı

O egeli ben değilim

5. Görevimizi yaptık,evlatlarımız önemli...alıntı olmamış,evladınızın videosunu like ledik..

6. Sizce deval yemedik mi ?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Bu virüsun kökü kompile kurumadan ne tatil olur ne ticaret !!!!!
    Kafeye gideyim, restorana gideyim, denizde bıcı bıcı yapayım...
    Kimsede bunları yapacak döt yoktur....aklı başında olanlar için diyorum tabii....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen,tost ,hamburger büfesi işleten bir arkadaşım var,hiç bir yerden ek geliri yok,1 aydır iş yeri kapalı,yarından itibaren açacak mecbur çünkü harcıyabileceği bir meblağ da pek yok;ben ona bile dedim,bu şartlarda iş yapman zor diye,dediğiniz gibi aklı selim aile ve kişiler mecburiyet hasıl olmayan hiç bir ortama girmez önümüzdeki bir kaç ay içinde

Not:umarım doğru değildir,bizim maskelerden hala haber yok ancak bu gün İngiltere ye 84 tonluk yardım malzemesi gönderilmiş,gerçekten anlayamadığım için soruyorum,belediyelerin yardım vermesini engelliyorsun,merkezi maske dağıtmaya çalışıyorsun,haliyle bu iş çok ağır ilerliyor ve beraberinde birçok olumsuzluğu getiriyor,ama durmadan sağa sola yardım uçakları gidiyor,anlayan varsa lütfen beri gelsin...

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    İki tip araştırma vardır. Birisini bilim insanları yapar. Diğerlerini paranın satın alabileceği insanlar. Bu araştırma hangisine girer bilemiyorum ama önümüzdeki süreçte ikisinden de bol bol göreceğimiz kesin. Özellikle tehlike yok ekonomiyi açalımcıların ki

İnsanoğlu,Yaratıcının en büyük değer skalasına sahip,en yüce değerde en aşağılık düzende insanoğlunun eseri..

Örneğin sarı kafa;seçim kaybedeceğini düşünürse yaklaşık 200 bin ABD vatandaşının hayatını hiçe sayıp bütün önlemleri kaldırabilir.not:Bu ülke,zaten diğer dünya ülkeleri vatandaşlarının canını önemsemez,şahsi çıkar uğruna kendi vatandaşlarının hayatını bile yok sayabileceklerini belirtmek istedim..

Sayfa 975/996 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •