Sayfa 978/999 İlkİlk ... 478878928968976977978979980988 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,817 - 7,824 arası.

Konu: Viop - XXV

1.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Yüzde 7'den aşağı olmaz. Merhaba dış güçler payamız bitti abi. IMF'ye de gidemiyoruz.
    Gideriz. Hatta gitmişiz. Nasıl olsa dön baba dönelim. IMF demiştir ki "Siz doları 10-12 lira yapın. Asgari ücretiniz 200 dolara düşsün. İşsizleriniz 25 milyona çıksın. Banka hesaplarına kontrol gelsin. Dolar karaborsaya düşsün. Emekli maaşlarını Covid halleder. Biz ondan sonra geliriz. Siz de kahraman olursunuz. Varlıklarınız THY, Telekom, Maden sahaları, Otellerinizi, tarihi yerlerinizi, doğal cennetlerinizi kapatırız. İstihdam yarattık diye de övünürsünüz"
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Tkuru yatırımcısı tanıdım geçen hafta. Son parası ile 1000 lot almış. 20 li rakam hala elinde.
    Kaybeden yok zaten. Sorsan herkes 20 ye 50 katladı.
    Allah speklerden razı olsun. Herkesi zengin ettiler.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Tkuru yatırımcısı tanıdım geçen hafta. Son parası ile 1000 lot almış. 20 li rakam hala elinde.
    satsın görelim o 1000 lotu , 1 lot bile alıcı bulamaz..
    hikaye..
    ben fener tahtasında bile bazen 500 lot satış koyuyorum , o bile satılmıyor yeri geliyor..
    20 bin koymusta 450 bin olmuş , tabi tabi..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Kaybeden yok zaten. Sorsan herkes 20 ye 50 katladı.
    Allah speklerden razı olsun. Herkesi zengin ettiler.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kinayeyi anladım..
    Ama çok yanlış bir düşünce..
    Spakülatör ile aynı yönde kürek çekiyorsan ve fazla da ağır değilsen götürür senide..

Bu borsada çöp hisselerde duyduğum milletin ağırlıklı 3-5.000 hadi bilemediğin 20.000 tl ile girdiği..

Dün KLGYO aldığını söyleyen eleman 3500 tl lik aldım dedi mesela..Gençten birisi idi..
    Bedelli var ondan gidiyo dedi!!!
    Bedelli nedir biliyor musun dedim..
    ı ıh dedi..
    rüçhan diye bişi duymuş ama..

5. zamanında Bahçeli demiştiki, başkanlık sistemi gelirse Türkiye biter, bunun dönüşü yoktur, demişti.. kendi ifadesine göre dönüşü olmayan yoldayız..

Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Bahceli erken secım yok dediği anda cakıyorlar. Bunlar park ihalesine bile göz dikmişken doğalgazı kendılerıne baglamadan gitmezler. Zaten o saatten sonra öyle büyük paralarla kimseyi muhalefette ettirmezler heryeri herşeyi her adamı satın alırlar.

Ülke uçurumda. Nasıl vatandaslık alırız baska ülkelerden onu arastırmanın derdindeyim.

6.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    zamanında Bahçeli demiştiki, başkanlık sistemi gelirse Türkiye biter, bunun dönüşü yoktur, demişti.. kendi ifadesine göre dönüşü olmayan yoldayız..
    Natonun adamı. Abd gerçekten zeki insanlarla donatılmıs. Erdoğan rusyaya yanastımı %5 lik bahceli ile hükümeti ele geçerdi nato. Abd suan isterse hükümeti yıkar. İsterse hükümete devam eder %5 ile oy ile sadece.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472

8. 180 derece nasıl dönüldü anlamak zor..179 bile değil.. ne olduysa darbe girişiminden sonra oldu..darbe sonrası MHP saf değiştirdi..
    abd Fetöyü desteklediğine göre Nato olmaz..derinciler olabilir..
     Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Natonun adamı. Abd gerçekten zeki insanlarla donatılmıs. Erdoğan rusyaya yanastımı %5 lik bahceli ile hükümeti ele geçerdi nato. Abd suan isterse hükümeti yıkar. İsterse hükümete devam eder %5 ile oy ile sadece.

Sayfa 978/999 İlkİlk ... 478878928968976977978979980988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •