Sayfa 98/327 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 777 - 784 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    dostum, geçen gün söylemeyi unuttum. bütün şirketler için vergi dairesine verilen geçici vergi son günü 14 Şubat. spk ile farklılık gösterse de ve hiç detay olmasa da yine de bir kar/zarar rakamı açıklanacak. bol kazançlar
    Teşekkür ederim hatırlatman için... Gedza yıl bırakma görüyorum işlemlerini sende benimkileri.. bol kazançlar dostum...
    hakuna matara....memento mori.

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim hatırlatman için... Gedza yıl bırakma görüyorum işlemlerini sende benimkileri.. bol kazançlar dostum...
    Hocam yazılarınızı okuyorum.Gordugum kadarıyla baya iyisiniz ve guclusunuz😊.Intema grnyo gedza tirtikladiginiz kağıt gidiyor😊.Kazanciniz bol olsun.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    süreyi tekrar 17 şubata uzattılar. bilgin olsun. gedza'yı şimdilik asla bırakmam ama teknik desteğine her zaman ihtiyacım var. bol kazançlar. hayırlısı neyse o olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    süreyi tekrar 17 şubata uzattılar. bilgin olsun. gedza'yı şimdilik asla bırakmam ama teknik desteğine her zaman ihtiyacım var. bol kazançlar. hayırlısı neyse o olsun.
    Teşekkür ederim.. Her Zaman.. bilgi paylaşınca değer kazanır dostum.. Seninde paylaştığın gibi. Bol kazançlar

5.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Hocam yazılarınızı okuyorum.Gordugum kadarıyla baya iyisiniz ve guclusunuz😊.Intema grnyo gedza tirtikladiginiz kağıt gidiyor😊.Kazanciniz bol olsun.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkür ederim.. Hepimiz için dileğim umudum eminiş içinde yanılmamak.. Bol kazançlar

oyak yine satışa geçti. bol kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    oyak yine satışa geçti. bol kazançlar
    İlkbaharda olmadıysa sonbaharda mutluluk olacak gibi. Ytd

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by xanax27 Yazıyı Oku
    İlkbaharda olmadıysa sonbaharda mutluluk olacak gibi. Ytd

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    inşallah sayın xanax27, bugünkü satışı da 100.000 lot ile tamamladı sanırım. bol kazançlar

Sayfa 98/327 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •