Sayfa 98/259 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 777 - 784 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    A1 in satışı komple enverdir de tera ile marbas bunların ayakçısı mı onu çözemedim şu aracı kurumların isimlerini bir pastada görünce nefret ediyorum A1 Marbas tera
    A1 ve marbaş en lanet kurumlar birde gedik var oda ölücü nerde düşen hisse var ona girip 5-10 kademe alıp çekiliyor
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2. gedikte maalesef benim gibi tonla ky de var. o yüzden net olarak ne alıyor satıyor tahmini zor
    ama a1 ve marbas tamamen oyuncu aracı kurumları.
     Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    A1 ve marbaş en lanet kurumlar birde gedik var oda ölücü nerde düşen hisse var ona girip 5-10 kademe alıp çekiliyor

3. Ky nin yoğun olduğu kurumlar
    İş,ak,ziraat,vakıf,garanti
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. bu şirket yönetimi niye hissesine sahip çıkmaz diyeceğim de nasıl envere o kadar hisse satıyorlarsa onun da böyle tahtanın içine etmesine göz yumuyorlardır.

5. gedik yatırımda eskiden çok ky yoktu ama umutsarının referansı ile düşük komisyon nedeniyle benim gibi çok sayıda ky gediğe geçti. diğer köyde ne kadar üye var gedik kullanan
     Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Ky nin yoğun olduğu kurumlar
    İş,ak,ziraat,vakıf,garanti

6. bu gidişle bir tabanda yiyeceğiz gibi 1,64 e birşey kalmadı.

7. son 15 dakikada 1.5 milyon lotluk işlem olmuş yuh ki ne yuh bir bıraksalar hisseyi çakarlar senin benim gibi ky nin alışlarıyla zaten 80 üzerine atar.

8.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    son 15 dakikada 1.5 milyon lotluk işlem olmuş yuh ki ne yuh bir bıraksalar hisseyi çakarlar senin benim gibi ky nin alışlarıyla zaten 80 üzerine atar.
    Benim gibi 100 kişi alsa 1,5 m yapar

Sayfa 98/259 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •