Sayfa 98/607 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 4852 madde; 777 - 784 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Bu lağıdı takip eden yok mu ?anlamadım

LG-K420 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. kagıdı izlemeyi bırak uzun süredir yatırımcı olanlar vardı bu sayfada ben gibi...sabırla inatla biriktirmeye devam...3-4 gün önce 78 den alamadım diye üzülmüştüm bugun 51 den alım yapmak nasip oldu...hayat işte sürprizlere her zaman açık...bakalım bilanço nasıl gelecek fazla zaman kalmadı..

3. Citi'den bu fiyatlara satan kim (muhtemelen bir fon), neden bu fiyatlardan satıyor, ne kadar daha satacak acaba?
    Şu anda kısa/orta vadede fiyatı etkileyen en önemli parametre bu gibi görünüyor.
    YTD

4. Son iki ayda "KAIROS PEGASUS FUND S.A" yaklaşık 147 bin lot satmış. %5'ten fazla payı olduğu için KAP'ta kaç adet lotu olduğu görülebiliyor.
    YTD

5. teşekürler jtucker...bu dibimiz 7,02 sanırım oradan yukarı döndü şimdilerde 7,18 lerde yataya döndü...bakalım gelecek günler neler getirecek...bizim hissenin kur farkı ya da zararı yazma olasılıgı nedir acaba bilenler yorum yapabilir mi...

6. Benim gibi uzun düşünüp ,yeni biriktirmeye başlayanlar için inanılmaz fiyatlar,bu fiyatlardan daha çok toplamak isterim.geçen yılki temettüyü saymazsak ,borsanın temettü krallarından,son 11 yılın hepsinde temettü vermiş ,olması gereken toplam kaynak ,ödenmiş sermaye oranına bakarsak,16 tl. Olması gereken fiyat.ilk bilanço iyiydi,
    Ramazan 'dan çıktık ,gıda sektörünün en iyi bilançolar açıkladığı dönem 2.çeyrekler gelmek üzere.
    Bildiğimiz bu kadar.ytd değildir.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. haklısınız hgun bu fiyatlar kademeli maliyet yapmak için güzel fiyatlar...maaşdan bugunde 7,17 den aldık unuttuk fakat kapanışa dogru kagıdı yukarı çektiler...artık bilanço dönemine giriyoruz umarım iyi bilanço gelir...biriktirmeye devam...

8. PNSUT yatırımcısıydım.Bunu da inceledim.Tam anlamıyla kelepir.Sanırım buradaki mesele şu;
    Bu senedin öyle fazlaca alıcısı yok.Hele bu ortamda.Arkadaşın bahsettiği fon satıyor ve senet hakimi haklı olarak aşağıdan almak için senede yüksek fiyattan talip olmuyor.Ben de aslanların avını çalan sırtlanlar gibi ufak ufak tırtıklamaya başladım.Zira fonun satması ve spekin senedi aşağıya çekmesi bizim için de büyük fırsat.Fonun neden sattığına gelince;vardır bir sebebi ama bu sebep gelecek senet verileriyle ilgili olamaz.Satıcının satmakta zorlandığı açık.

Sayfa 98/607 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •