Sayfa 98/216 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

232 adet kime alacan kime satacan
    Eğer bir yanlış yapacaksan bari onu yanlış yap

36,02 olmuş ..en düşük kaçı gördü gören var mı,,, 36,00 emirleri iptal etmiştim

3.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    36,02 olmuş ..en düşük kaçı gördü gören var mı,,, 36,00 emirleri iptal etmiştim
    Neden iptal ettiniz ki?
    36'ya rahat alırdınız...

4. Aslında buna bir darbe de maliye vurdu, borsada işlem gören hiçbir kağıtta alım satım kazancında vergi yokken buna son anda %15 vergi dayadılar. Ha bir bakıma iyi oldu spekülatörleri uzak tutuyor ama vergi olmasaydı işlem hacmi biraz artardı iyi gelirdi bence.

5.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Aslında buna bir darbe de maliye vurdu, borsada işlem gören hiçbir kağıtta alım satım kazancında vergi yokken buna son anda %15 vergi dayadılar. Ha bir bakıma iyi oldu spekülatörleri uzak tutuyor ama vergi olmasaydı işlem hacmi biraz artardı iyi gelirdi bence.
    Kazanç olursa vergi olacak...

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Aslında buna bir darbe de maliye vurdu, borsada işlem gören hiçbir kağıtta alım satım kazancında vergi yokken buna son anda %15 vergi dayadılar. Ha bir bakıma iyi oldu spekülatörleri uzak tutuyor ama vergi olmasaydı işlem hacmi biraz artardı iyi gelirdi bence.
    Aslında bunun BIST te işlem görmesi yanlış dedik ama burada adamın biri ` eğer Bıst`te işleme açılmasaydı Kahramanmaraştaki yatırımcı nasıl alacaktı o zaman ` deyu bize atar yaptı. Ahanda şimdi bol bol alsın Kahramanmaraş`taki yatırımcı ve hayrını görsün , 42.5 Tl halka ırz dan alanlarda sabretsin.

şuan 35,98 en düşük kaçtı gördü

8.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    şuan 35,98 en düşük kaçtı gördü
    Almak isteyen alabilir...

Sayfa 98/216 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz