Sayfa 98/244 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 777 - 784 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Amk serefsizleri dumankayadan %25 iskontali busuru daire aldin ananin aminami sokucan satsana arsayi satacaktin satsana haber yollsana kapa pic gidiyo bana kelebek mobilyala anlasmis onu yolluyo sizin evladinizi olmus ananizi onunda anasini sikim

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. beklenti alınır gerçekleşmeler satılırmış sanırım 2 li fiyatlar beklentiymiş ve gerçekleşmeler satılıyor....tatil köyü açıldı horizon bitti vs.gibi yani mevcut fiyatlamalar zaten hesaplar içindeymiş galiba....

3. kelebek mobilyaların parasını bizden çıkardılar ...daha önce bir masa iki sandalye şirketi demiştim degiştiriyorum bir sandalya var masa olarakta onu kullanıyorlar şirket bizden para kazanınca bir tana masa alacaktır....

4. 83000 endeks degerine kadar düştük .... endeks düşüşe devam ederse nominal degere geliriz herhalde..

5. kendime sesli söylüyorum.. 2014 yılında arz edilmiş (grafige bakarak)hala piyasa yapıcı kullanan bir hisse alınmazmış ögrenmiş oldum...

6. tum körfez bu tahta yapıcı ve avanelerine girsin

7.  Alıntı Originally Posted by akrep Yazıyı Oku
    83000 endeks degerine kadar düştük .... endeks düşüşe devam ederse nominal degere geliriz herhalde..
    Başkalarının tetikçiliğini yaptığını o kadar belli etme bari.

8. Hep derin düşüşlerden sonra toparlamış bakalım bu sefer ne yapacak..Akrep bir gün önceden 1.8 i hedef gösterdi..orası gözüktü..Akrep tahtayı yönlendiriyor musun?..tahta yapıcısı ile mi çalışıyorsun...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 98/244 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •