Sayfa 98/1000 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Onların parası biz tl gibi deveule olmadı .

Eskiden çok ucuzdu şimdi değil .

Birde yerlisi olmadığımız için bolca öpücükte çabası olur

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Emekli olunca gece kulübü gezecek değiliz ya , çok gözde olmayan ama çok da kötü olmayan bir şehirde yaşanır diye düşünüyorum.

Hahha hahha burda kalınca öpülmüyoruz sanki. Öpülemeye razıyım, ...........ler yeter .

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Biden yerine Andrew Cuomo aday gösterilecek.
    Biden iyice bunadı.
    Konuşamıyor bile artık.
    Buradada yazıldı. Genelde ilk dönem seçilen 2. dönemde seçiliyor. Bu nedenle esas adaylar önümüzdeki seçimde piyasaya çıkacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Olabilü ama biz bilemeyiz.
    Ahmetg beyin uzmanlık alanı.
    Bize bir açılsa...
    Ahmet abimi hafife alıyorsunuz. Kimliğini gizlemek için böyle davranıyor olabilir. Tehlikeli bir adama benziyor.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Oralar da bizi sikertirler, çok belâ bir tip olmak lâzım.

Iranda ise ben rakıdan mütevellit, sırtımda derim kalmayacağından geberirim.
    Abi sen kübayı dene, romdan bıkmışlardır.

O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Az beri gelin hele bir fikrim var .. Hani bu Avrupa 'da emekli olup bizim ülkede gül gibi yaşayan bey amcalar, hanım teyzeler var ya . Biz de emekli olunca gidip başka ülkelerde yaşasak olmaz mı?

İllaki uzak Asya olması gerekmez .
    Son durumlar nedir bilmiyorum ama birkaç yıl öncesine kadar Azerbaycan, Gürcistan, Rusya , İran gibi ülkelerde kallavi memur maaşları dahi 500 dolar ya ediyordu ya etmiyordu. Uzak da değil. Çok mu saçma ?
    Gayet olabilitesi var. Artvinli gürcü bir arkadaşım, emeklilikte gürcistana yerleşmeyi düşünüyor..

Yaptığı hesap ayni. Çaça ve şarap tezgâhı kuracam diyor!!

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    5 yıl önce ben emekli olduğumda hanıma topluca bir para gelmişti bir emlak satışından.O eurobond aldı, yıllık faizi 12 ye böldü her ay çekiyor maaş misali,elbet benim tavsiyemle)))))) Böylece dolar bazında aylık maaşı oldu bir nevi.İlk zamanlar benim yarı maaşım kadardı geliri.Şimdi yüzde 75 e geldi oran.Bence iki yıla kalmaz geliri beni geçer.Emeklinin durumu bu maalesef.
    Güzel yatırım olmuş. Bende eurobond tercih ediyorum. Ancak süre olarak 5 yıl vadenin üstünde yatırım yapmıyorum.

O egeli ben değilim

7. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Emekli olunca gece kulübü gezecek değiliz ya , çok gözde olmayan ama çok da kötü olmayan bir şehirde yaşanır diye düşünüyorum.

Hahha hahha burda kalınca öpülmüyoruz sanki. Öpülemeye razıyım, ...........ler yeter .
    Şehir merkezine otelden 150 ile gidip 500 e geri dönüyorsun .

Otelle anlaşmalı olan öpmüyor diğeri öpüyor gibi gibi

Restoran yemek dondurma yada meyve alırken

Yada başka şeyler aynı bizim kültür kör tuttuğunu Topal yakaladığını misali .

Merkezdeki marketler pahalı şehir dışındaki gizli saklı kalmış marketler ucuz

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ahmet abimi hafife alıyorsunuz. Kimliğini gizlemek için böyle davranıyor olabilir. Tehlikeli bir adama benziyor.
    Ciyae olabilir belki.
    Mandrake de kod adı.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 98/1000 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •