Onemli Gunler Banner
Sayfa 98/987 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. fiyat esastır..
    az sonra -10% tabandan dolar alıp patlamanın tadına varacam.. ilk olacak

BIST: Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda (VİOP) işlem gören USD/TL, EUR/TL, RUB/TL ve CNH/TL döviz vadeli işlem sözleşmeleri ile Gram/TL altın vadeli işlem sözleşmelerinde uygulanan %10 oranındaki alt fiyat limiti oranları bugün için %20'e çıkarılmıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Amaç hala DTH çözdürmek… Hiç değişmedi… Mantıklı olan kurun 13,5-14 olması ve bu dövize endeksli türk tipi mevduatın oralardan toplanması…. 12 den sisteme girdin, 17 ye gidince hazine mecbur matbaayı çalıştıracak… Öbür taraftan DTH sahiplerinin burdan döviz satıp, haramilere emanet edeceğini düşünmüyorum!!
    Buralardan satılır mı akıl var mantık var tam tersi alım fırsatı.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    BIST: Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda (VİOP) işlem gören USD/TL, EUR/TL, RUB/TL ve CNH/TL döviz vadeli işlem sözleşmeleri ile Gram/TL altın vadeli işlem sözleşmelerinde uygulanan %10 oranındaki alt fiyat limiti oranları bugün için %20'e çıkarılmıştır
    Basacam oğlüm, batıracam hepinizi ben basmadan siz kendinizi batırın diyor)))

Dolar/TL < 11

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. 10,32 vurdu çekti

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dolar/TL < 11
    5’e düşerse birçok kişi maliyetline gelecek.

8. yedi, yedi, yedi, yedi, yedi gelir mi bir 7?

Sayfa 98/987 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •