Sayfa 981/1003 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,841 - 7,848 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Trump Reisin arkasindayiz. Çine olan nefreti yansitsin yeter. Bu isi yapsa yapsa Sarilarin Trump yapar. Sazelinin kankisi Si Cin Pin poku yedi.
    Biden 6 puan onde. Trump reisi harcayacaklar.

2. 104.650.....asagıda yukarda 107500.....109.00..... 110700 var........rakamlar bu sekılde dar bant hareketı yaptı bu hafta ...muhtemelen yon bellı olacak........bu kadar tutmaları bakalım neye alamet.......once bıraz yukarı sonra gercek hareket olma olasılıgı......su an kı verılere gore.......yukarda bu aylık 120.........asagıda ıse 93 var......ay sonuna kadar bu ıkı rakamdan bırı gorulecek......short olanlar 93e bascak long olanlar 120 117 116 olmaz......95 96 da olmaz tam 3 hafta
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Biden 6 puan onde. Trump reisi harcayacaklar.
    trap ticaret adamı bizimkilerle iyi anlaşıyor al gülüm ver gülüm.

bidın gelirse iyi olmaz bence tr için.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi eniştem 41 yaşında corono şüphesi ile yatıyor. İki gün önce telefonda konuşacak nefes yoktu. Su an iki gün öncesine göre iyi bu arada kız kardeşim ve bir yeğenim hafif koku alamama ve boğaz ağrısı şeklinde atlattı. Olaya bu açıdan bakarsak yoğun bakıma normalde yatırılan kişiler şu an izole tek kişilik odada yatıyor. Bunu da yoğun bakımları bir anda işlevsiz hale getirmek istememeden kaynaklı olabilir. Şuan 65 üstü riskli tamamen sıkı şekilde izole bu avantaj ikinci genç nüfus sayesinde buda dünyaya nazaran daha hafif atlatacagiz. Ben iyiye gideceğini düşünüyorum. Tabiki verilere dayanarak. Gizli bir şey yanlış şey varsa o başka biz ikinci safhayi düşünmeliyiz ekonomi nasıl atlatır. Bence corono dan daha yıkıcı ekonomi olur
    65 yaş sıkı izole değil. Olabildiğince izole risk grubu ile aynı evde oturan hergün işe giden dünya kadar insan var. Sonuçta burası isveç değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim turizm planım su. Turizm bölgesinden çıkış olmasın ablukaya alalım test vs yapalım vaka olduğunda anında izole edelim. Turizm bölgesi harici turist çıkmasın olabilir mi bu tabi Avrupa ve Rusya izin verirse
    turizmde çalışan sn laguna vardı teknik analizleri iyiydi.

kaç gündür göremiyorum forumda.

umarım sağlığı yerindedir.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

6.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Ula boğa resimleri var bunlarin ustunde.

Yarın long muyuz.
    +2bin GAP )
    bang bang you shot me down..

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Yanlari kaba yerleri baz alsa sorun değilde ortalayarak baz alirsa 12 den vuracak galiba
    Aynen ama asıl suç bizde alışımız çok kuvvetli adamlarda veriyor çok kızmamak lazım

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    kamuda çalışan sağlıkçı tanıdıklarınız varsa bir sorun sayıları..!!
    Onlarda izole başhekim dışında bilgiye sahip olan yoktur. Bence ülkemiz açısından gayet iyi gidiyor bugün gördüklerim beni umutlandırdı ha gelecek zaman içinde 13 milyon hasta bunun 1,3 milyon sıkıntılı bununda 130 bin gibi ölü olur 5-10 yıla kadar etkisi

Sayfa 981/1003 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •