Sayfa 981/1002 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 7,841 - 7,848 arası.

Konu: Viop - XVI

Bugün resmen traderlik dersi veriyorum.

PGSUS tan 9 lira aldım. Bir 3 lirasını daha alacam

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Dün devlet alıyor diye birisi birşey demişti sanırım kim hatırlamıyorum .

Bu memur maaşları ödemesi için mi sattılar acaba arkadaşın istihbaratı kuvvetli de merak ettim

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Geçmiş verilere bakarsan eğer net görürsün her ayın 15 inde piyasalar düşer. Ben devlet alıyor demedim ama 2 gün önce yazmıştım 15 inde düşer diye

3.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    senınle rakamlarımız bırebır ortusuo .....aksam da 99300 400 vardı ben de sen de aynını soyledın.......ıyı tradeler.
    sayın Lambent evet rakamlarımız birçok kez örtüşüyor fakat sizin de yazmanız bazen de dikkat uyarılarınız tekrar düşünülmesini sağlamakta.paylaşımlarınıza teşekkürler. iyi tradeler...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

4.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    2009 yılında çıkışın ilk başlarındada sert çıkıştan sonra 100 de 3-4 düşüş olmuştu ve sonra çıkışa devam etmişti.... İzleyelim bakalım nolcek...
    V çıkışı öngörmüyorum şahsen asla şu anda. Ha dipler tazelenirse tekrar bakılır. Ama 82 binin dip olduğu senaryoda ya dipte, ya dibin bir miktar üzerinde uzun sürecek bir zigzag piyasa ile çıkış olur diye tahmin ediyorum. Dip tazelenirse, anlamlı bir şekilde, senaryoyu değiştiririm. Sataram ha köyü))

Biraz dinlenelim fiyatlar otursun aldıklarımızı vermeyelim.

Dısarıda cıkmam gerekiyor yarım saat icinde

6. Bu düşüşün olması şort pozda olanları rahatlattı

7. İşin garibi şuan yaşadığımız çıkış tarzı çok acaip... Yabancı satıyor çıkıyor, dow çıkmıyor yine çıkıyor...
    V çıkışı olur olmaz... Ama önemli olan bundan sonraki hareketin nasıl olacağı.... Gün sonu kapanış ı görmeden karar vermek hata olur dostum
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    V çıkışı öngörmüyorum şahsen asla şu anda. Ha dipler tazelenirse tekrar bakılır. Ama 82 binin dip olduğu senaryoda ya dipte, ya dibin bir miktar üzerinde uzun sürecek bir zigzag piyasa ile çıkış olur diye tahmin ediyorum. Dip tazelenirse, anlamlı bir şekilde, senaryoyu değiştiririm. Sataram ha köyü))

8. Dün poz. acan lönkcülerin margin call dan sonra bi posta daha verirler mi zopayı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 981/1002 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •