Sayfa 981/993 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 7,841 - 7,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    savaş ta olsa seçim ertelenmesi için 360 mv. oluru lazım diyorlar, doğruysa seçim ertelenmesi hiç mümkün değil..
    Bu ortamda bu konuda bir mutabakat sağlanabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu ortamda bu konuda bir mutabakat sağlanabilir.
    o değil de ben bir yerde bulamadım, seçim ertelemesini meclis yüzde kaç çoğunlukla yapıyor..?

3. Millet twitterda parasinin pesine dusmus.. yok borsa 20 sine kadar acilmasin. Yok islemler iptal edilsin.. borsa acilinca duser korkusu ile nerdeyse hic acmayin yada butun hisseler tavan olsun diyecekler... depremzede vatandaslarda 2 gun islem yapamadi evet orda haksizlik oldu dogru.. ama satmadigin surece zarar olmaz diye ky yi avutan bu twitterdaki ekipler degilmi

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Millet twitterda parasinin pesine dusmus.. yok borsa 20 sine kadar acilmasin. Yok islemler iptal edilsin.. borsa acilinca duser korkusu ile nerdeyse hic acmayin yada butun hisseler tavan olsun diyecekler... depremzede vatandaslarda 2 gun islem yapamadi evet orda haksizlik oldu dogru.. ama satmadigin surece zarar olmaz diye ky yi avutan bu twitterdaki ekipler degilmi

insanların parasının derdine düşmesinden ziyade o vatandaşlarada para lazım olacak ve borsa sadece spottan ibaret değil

ayrıca tüm ulusun birilerinin hatasının yüzünden değerlerinin erimesi de kabul edilebilir değil bizim paramızın olmaması birilerinin orada at koşturmasından rahatsız olmayacağımız anlamına gelmez orası milli bir değerdir.

5.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Millet twitterda parasinin pesine dusmus.. yok borsa 20 sine kadar acilmasin. Yok islemler iptal edilsin.. borsa acilinca duser korkusu ile nerdeyse hic acmayin yada butun hisseler tavan olsun diyecekler... depremzede vatandaslarda 2 gun islem yapamadi evet orda haksizlik oldu dogru.. ama satmadigin surece zarar olmaz diye ky yi avutan bu twitterdaki ekipler degilmi

borsa riskli bir enstrüman kazancı da çok kaybı da bunu bilerek yatırım yapıyorsun küçükken oyun kaybettiğinde mızıkçılık yaparsın oyunu bozarsın bu iş iyice buna döndü millet enkaz altında iken önüme zırt pırt borsa kapansin işlemler iptal edilsin tweeti düşüyor

6. Sikinti o iste bunlarin amaci kendi cepleri.. sadece baskalarinin arkasina saklaniyolar.. pazartesi sali 2 gun 27 bin zararim var tam.. ama bunlar gibi tiyatro oynamadim... borsada karda var zararda yapacak bisey yok.. en kotu zaman kaybim olacak.. depremzedelerden cuma gunu short olan veya elinde cimento hissesi olan hic yok sanki.. onlarin hakki nolacak onu diyen yok hic..

7.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Sikinti o iste bunlarin amaci kendi cepleri.. sadece baskalarinin arkasina saklaniyolar.. pazartesi sali 2 gun 27 bin zararim var tam.. ama bunlar gibi tiyatro oynamadim... borsada karda var zararda yapacak bisey yok.. en kotu zaman kaybim olacak.. depremzedelerden cuma gunu short olan veya elinde cimento hissesi olan hic yok sanki.. onlarin hakki nolacak onu diyen yok hic..

borsa çıkarken hüstatlar keyif içinde altını olan doları olan eridi bitti biz coştukça coşuyoruz tweetleri atarken düşünce küstüm oynamıyorum hani borsa da uzun vadeli düşünecektik her düşüş alım fırsatı idi ne oldu şimdi

8. Ben terste değilim, kredili işlemim yok borsa 20 sine kadar açılmasın geçen salı işlemlerde iptal edilsin, bir iki lavuk bedavaya mal alsın diye borsa ile ilgili yasal bir takım vergi muafiyeti gelmeden, örneğin şirketlerin kendi hissesini geri alması konusunda ve teşvikler tabii ki borsa açılmasın, aynı lavuklar yabancıya o bölgede mal da yer de satılsın der, burada hiç adı sanı geçmeyen lavukların buraya bk böceği gibi üşüşmesini gayet iyi anlamak lazım, pzvnkler düşş alım fırsatı yazmış burada en az 6 , 7 seanslık tabandan söz ediyoruz deyyus herif bu milletin malını bofanın robotuna satacak kadar ********siniz,
    paraya ihtiyacı olana hissesini teminat göstererek blokeli derhal 7 günlük repo faiziyle kaynak sağlanmalı bu nakit sorununu çözer, ayrıca açığa satış süresiz kalkmalı.

Sayfa 981/993 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •