Sayfa 981/1001 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 7,841 - 7,848 arası.

Konu: Viop LIV

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Reisle buluştuklarında 200 papel sıkıştırmıştır, Elonun oğlana
    rokfeller ailesinin ve sorosun yerini tek başına aldı.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

2. elementte sağlam küsküleme var..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

3. Bu Sasa bende vardı, Sabancılardayken bir kısım yabancılar ile iş birliği yaptılar sonra ayırdılar vs. Çok büyük atılım yapmadı. Orada çalışan mühendislerin önerilerini dinlemiyorlar vs bir yerde yazıyordu. Alan kişi halıcı olunca bundan bir şey olmaz artık deyip ilgimi sonladırdım.

Demek adam oradaki kişilerin önerisini dinlendi fabrikayı ve prosesleri iyileştirdi. Bu grup kim derken iş işden geçti, sonra daha büyük yatırım hamleleri başlattı.

Hayatta bir trend var, bir kişi veya grubu kader destekliyor ise devam ediyor. Kader dur demiş ise üst akıl vs herkes yanında olsa da ilerleyemiyor.

Dün Golyat diye bir şey aklıma geldi, gece baktım tarihi bir varlık, Hz.Davut gelmiş gözünü çıkarmış, galiba Kuran'da da geçiyor olmalı. Yani kaderi yenen bir kişilik olarak kenara yazdım.

<<<<<<<<<
    Golyat saldırıya geçmeden önce Davud hızlı bir şekilde görünmeden saklanarak sapanıyla bir taş fırlatır ve Golyat'ı alnından yaralayarak yere düşürür. Ardından sersemlettiği Golyat'ın kafasını keser, düelloyu kazanır. En büyük savaşçıları Golyat'ın öldürülmesiyle Filistinliler dağılır, savaşı kaybeder
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Bu hisselerde kuruşu 3 hane yapacağız dediler yapmadılar, ama artık bedelsizleri zorlaştırdılar 10 TL altında ciddi hisse kalmadı.

Eskiden1 liralık hisseleri almak ve satmak anlamsızdı ve kimse alıp satmayınca oralarda tıkanıyordu.

10 lira altına bedelsiz vermemeleri lazım. Şimdilik kural 2 lira altına izin vermiyorlar gibi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    elementte sağlam küsküleme var..
    1800 altı olmaz sankim, Rahmetli Caho 1900 altı yok dediydi gerçi

Verdikçe vermişler.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    matrikste fhalkb datası doğrumu ?

Hiç matriksim olmadı

Sarı gacıdan ettiğimiz zararı
    Pazartesi develasyon ile kurtarırız diye bekliyorum.
    Anadolu irfanı nın altınlarını kimse değersiz yapamaz...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8. Konu komşu tüm mahalleli olarak haftaya ons alımlarına başlıycaz, eccük sıkın dişinizi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 981/1001 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •