Sayfa 989/1000 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,905 - 7,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Aslında büyük devlet işleri de beşeri ilişkilere benziyo
    1 mesafeyi önceden koyucan. Bu nasıl olur Iktısaden fazla açılmayıp Çok borçlanmayarak mesela
    2 büyüklere çok yanaşmayacan Çörçil ne diyodu iyi yada kötü inglınd ın başına geçtiyse vardır meziyeti
    Büyüklerle dansa kalkınca ne zmn dansın biticeğne büyükler Karar verir.
    3 sen kim abd ile dost olmak kim adam seni partner olarak görüyomu ki. İşçi işveren statüsünde işçisi gibi görüp muamele eden biriyle niye o kadar yakın çalışıyosunki Baştan uzak dur

2. biden 3 aydır murat mercan'ın güven mektubunu imzalamıyormuş
    neyin tepkisini dile getireceksin, gönderdiğin adamı bile onaylamıyorum diyor..

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yahu hala tv lerde bakıyorum soykırım yok bunu gerekirse ispatlarız ,bizim tarihimiz şanlı temiz vs şu bu.Konunun ispatla şunla bunla ne alakası var amerika bir nevi bizi artık hedefe koymuş,bunlarla nasıl kapışacağız,koca amerikaya karşı iyi kötü nasıl hamlelerde bulunabiliriz artık konu bu.Hak hukuk başka mevzu ,artık savaştayzı o belli oldu,adamlar daha ne desin her şekil üstünüze geleceğiz diyorlar işte.F35 ,telefon açmama,sonra soykırım bir ajanda dahilinde adamlar düzenli bir şekilde seviyeyi yükseltiyorlar.
    Niye kapışıyoruz onu anlamadım. Adamlar Türkiye’yi karşılarına alarak Türkiye’den çekinen tüm ülkelerden taviz alıyorlar. Yarın alıncak tavizler tamamlanınca sefer bizden aramızı düzeltelim diye taviz isteyecekler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4. Bütün bunlar yetmiyordu, 10 milyon da Suriyeli aldılar ki iyiliğie dair birşey kesinlikle gerçekleşmesin önümüzdeki 100 yıl boyunca.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Niye kapışıyoruz onu anlamadım. Adamlar Türkiye’yi karşılarına alarak Türkiye’den çekinen tüm ülkelerden taviz alıyorlar. Yarın alıncak tavizler tamamlanınca sefer bizden aramızı düzeltelim diye taviz isteyecekler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yakında anlarsınız sn egeli.Maalesef gidişat tatsız,yakında sorunuzun cevabını olaylar size verecek zaten.Umarım yanılıyorumdur

Amerikanın hareketleri diplomatik bir uzlaşma için masaya en uygun pozisyonda oturalım diye karşı tarafı zorlayan bir tarafın hareketleri değil.Bunlar dayak atmaya niyetli zorbanın hareketleri.

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bütün bunlar yetmiyordu, 10 milyon da Suriyeli aldılar ki iyiliğie dair birşey kesinlikle gerçekleşmesin önümüzdeki 100 yıl boyunca.
    külliyeye 10 tane suriyeli aile alsalar ya konaklama ve bakım için
    cevap hazır güvenlik sorunu oluşturur, aynı şey memleket için de geçerli
    senin canın veya sarayın ne kadar kıymetliyse vatandaşın canı da ülke de aynı derece değerlidir..

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Amerikanın hareketleri diplomatik bir uzlaşma için masaya en uygun pozisyonda oturalım diye karşı tarafı zorlayan bir tarafın hareketleri değil.Bunlar dayak atmaya niyetli zorbanın hareketleri.
    Kitabı bile var Metal Fırtına

Sayfa 989/1000 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •