Sayfa 99/500 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 785 - 792 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. Içimden bir his ya yarın ya da cuma öğleden sonra bir hareket olacak diyor ha bu arada iş yatırım galibin kurumudur metro ya da şeker pek olmaz o bariz alım satımda kullandığıdır ytd

2. Bencede sanki bu hafta bitmeden bir hareket yapacak ama nasil bir hareket bilemiyorum 😂

yatirim tavsiyesi degildir

3. Galip amca ne bekleniyorsa tersini yapar ona göre herkes çıkacak diye bağırıyor bence cakacak millete Citi çıktığına göre var bi iş bi haber gonderip genel kurul ertelendi derse hiç sasirmam galip bu ky nin ebesini bellemeden çıkarmaz

4. Cebinde de akrep varmış spek efendi, kıyamadın şu parana gitti, neyse ben senin yerine de alıyom
    Zaman; onu kullanmayı bilmeyenlerin katilidir.
    Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

5. Yazıklar olsun senin gibi hisseye

6.  Alıntı Originally Posted by utkual2010 Yazıyı Oku
    Hisse bende ,elinde olmayan vangd kötülüyor.Kötüleyin , ne derseniz deyin.çok değil 3-5 ay sonra göreceksiniz. Vangd ne olacağını .önce tabi sermaye artırımı tahsisli,sonra B grubu, sonrasını sonra yazarım. İhracat verileri geldikten sonra.
    Utkual sen de nisan nisan diyordun baktın nisandan bi cacık çıkmayacak 3 5 ay demeye başladın ahhh utkual ahhh

7. Mty anca gerceklestirilen 250 lt islem gonder.adam gibi alsan da gitse...Bari dusmese...ytd...

8. BEn çıktım kalanlara bol kazançlar milletin hissesi genel kurula girerken tavan tavan gider bizim ki o kadar olumlu şey varken düşer galip için yaşasın cehennem

Sayfa 99/500 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •