Sayfa 99/1011 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 785 - 792 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. Sunuda ekleyeyim adamlar HÜDA-PAR la anlaşmış yahu hudaparin bir bakın ne hedefleri olduğuna, ne mutlu türküm diyene cümlesini kaldırmaktan tutun Kürtlere özerkliğe kadar envai çeşit hedefleri var, hani Hizbullah'ın oyuna kadar dustulerse ohoooo geçmiş ola ampullere.
    Şu ülkede ekonomi 1 yıl ali babacan gelecek diye diye beklentiyle yönetildi damat geldi içine etti. Şimdi gerçekten babacan gelirse düzgün hissede duran yatırımcılar, finansal özgürlüğünü kazanır erken emekli olur bu fırsatta daha bir 20 yılda gelmez.

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Hulusi hala banko aday.
    Cumhur ittifakının adayı belli mi
    İhacı damat diyenler var.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Bütün şehirlerin nüfusu aynı diyorsunuz?
    57 puan oy almak demek Türkiye’de her şehirden ortalama 57 almak demektir.
    Haa sen düşük olduğu illere bakma istanbuldan ankaradan 60 70 alır ortalamayı gene 57 ye çeker diyorsan o ayrı mevzu.

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Bu anketi geç Sekbul.
    Hiç gerçekçi değil.
    14 ü akşamında ağa bu ileti üstünden görüşelim.
    57 ne demek biliyor musun sen.
    Ülkedeki tüm şehirlerden 57 puan oy almak demek.
    57 ve üzerinde oy alabileceği sayılı şehir var.
    Ben 10 büyükşehirde en azında %54 izmirde %60 üstü ankarada %55 üstü istanbulda %52 üstü bekliyorum dolayısıyla %54-56 arası bi rakam çok rahat çıkar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Cumhur ittifakının adayı belli mi
    İhacı damat diyenler var.
    abi bence en gerçekçi tahmin bu.

ha biz anayasayı ihlal ederiz diyen varsa buyursun. anayasayı ihlal edenlerin ne olduğunu da bolca okuduk.
    audentes Fortuna iuvat

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ben 10 büyükşehirde en azında %54 izmirde %60 üstü ankarada %55 üstü istanbulda %52 üstü bekliyorum dolayısıyla %54-56 arası bi rakam çok rahat çıkar
    Partilerin yerel yonetimlerdeki icraat ve basarilari genel secimletde halkin tercihini kullanmada onemli etkenlerden biridir. Dolayisiyla buyuk sehirlerdeki belediyelerin basarisi ve halkin memnuniyetinide hesaba katmak gerek......

Hatta diyebilirim ki Bir parti icin iktidara gelmenin en garanti yolu Yerel yonetimlerde diger butun partilerden daha basarili oldugunu halka kanitlamaktir.

Hüdapar cumhur ekibine katılmış
    Ne Mutlu Türküm Diyene sözünün literatürden çıkarılmasını parti programına yazan arap milliyetçiliğini savonan bir partiye sayın bohçacı bişey der mi. Önden yada arkadan yapar mı

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hüdapar cumhur ekibine katılmış
    Ne Mutlu Türküm Diyene sözünün literatürden çıkarılmasını parti programına yazan arap milliyetçiliğini savonan bir partiye sayın bohçacı bişey der mi. Önden yada arkadan yapar mı
    Bahçeli yakında ne mutlu kürdüm demeye başlar. Kürtlere özerklik de der ne olacak koymaz bahceliye.

Sayfa 99/1011 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •