Sayfa 99/175 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon
Arama sonucu : 1396 madde; 785 - 792 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Hisse ile ilgili beklentileri çoğumuz zaten biliyoruz ama bana göre hikaye sunjunior. Bu ürünü Avrupa pazarında satabilirlerse büyük artı olur. Rasyoları evet oldukça pahalı, bilançonun iyi gelmesi de lazım bu sebeple.
    Rasyolarının pahalı olduğunu düşünmüyorum,
    an itibariyle;
    pd/dd: 11, f/k: (tahmini gelecek 2.çeyrek karına göre): 45

2. 40 dakikada 9 milyon işlem yaptı bugün işlem hacim rekoru kırabilir fiyatlar düşük olduğu zaman en düşük 3 milyon 700 bin en yüksek işlem 32 milyon olmuş işlem fiyatı 64 00 / 90 00 tl arası bugün fiyat ortalaması 145 500 tl şeker sattı bugün bankof da satıyor
    yatırım tavsiyesi değildir

3. Bu gün itibariyle hisseden ayrıldım alana hayırlı olsun bol kazançlar dilerim takipte olacağım

4. Yunus şahin bey info yatırımın yayınında 11 dk eupwr övmüş dinlemek lazım mutlaka ortaklar

5. info yatırım işleme başlaığı tarih den bugüne kadar 1 milyon 465 bin lot almış bugün şu ana kadar 470 bin lot satmış aracı kurumlar daima büyük yatırımcılara önem verir onların suyuna giderler onun için aracı kurumların tavsiyelerine inanmam büyük oyuncuların dediklerini yaparlar sektör hakkında yuvarlak laflar söylerler tanıtım toplantısına katıldım mert yılmaz hüseyin güler ve yunuş şahini canlı izledim orada da hep aynı lafı dolaştırarak konuşuyorlar kendiniz araştırın diyorlar ama doğru mu yanlış mı araştırma yaparım araştırdıkdan sonra ucuz ise alırım elimde varsa tutarım pahalı ise almam elimde varsa satarım

https://www.youtube.com/watch?v=XeDw...%C4%B1r%C4%B1m
    Bilançolar Öncesi Borsa İstanbul | Yunus Şahin Yorumluyor | İnfo Yatırım

6.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

info yatırım işleme başlaığı tarih den bugüne kadar 1 milyon 465 bin lot almış bugün şu ana kadar 470 bin lot satmış aracı kurumlar daima büyük yatırımcılara önem verir onların suyuna giderler onun için aracı kurumların tavsiyelerine inanmam büyük oyuncuların dediklerini yaparlar sektör hakkında yuvarlak laflar söylerler tanıtım toplantısına katıldım mert yılmaz hüseyin güler ve yunuş şahini canlı izledim orada da hep aynı lafı dolaştırarak konuşuyorlar kendiniz araştırın diyorlar ama doğru mu yanlış mı araştırma yaparım araştırdıkdan sonra ucuz ise alırım elimde varsa tutarım pahalı ise almam elimde varsa satarım

https://www.youtube.com/watch?v=XeDw...%C4%B1r%C4%B1m
    Bilançolar Öncesi Borsa İstanbul | Yunus Şahin Yorumluyor | İnfo Yatırım

aracı kurumlardan bir b*k öğrenilmeyeceği noktasında hemfikirim. herkes şirketi ve sektörü elinden geldiği kadarıyla araştıracak, kendi bilgi birikimiyle harmanlayacak, orta veya uzun vade ile devam edecek zira kısa vadede tokatlanmayacak adam yok.

7. Borsa İstanbul A.Ş.'nin
    14.07.2023 tarih ve E-18454353-100.06-18383 sayılı yazısı ile
    Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve
    miktar hareketine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel
    Durumlar Tebliği'ne göre kamuya açıklanmamış özel bir
    durumun olup olmadığı hususunda, Şirketimiz tarafından Kamuyu
    Aydınlatma Platformu'nda açıklama yapılması talep edilmiştir.

Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve
    miktar hareketlerine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu'nun
    II-15.1 Özel Durumlar Tebliği'nin "Olağandışı Fiyat
    ve Miktar Hareketleri" başlıklı 8. maddesine göre
    Şirketimizin kamuya açıklanmamış herhangi bir özel durumu
    bulunmamaktadır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

8. 146,3 liradan son enerji hissem olan Power Baba'yı sattım. İlk tavan bozduğunda kendime göre yüksek bir bütçeyle girmiştim, o günden bugüne mutlu etti beni, yolu açık olsun. Olur da kötü günü olur, 120 altına sarkar, o zaman gene alır atarım kenara. Özleyeceğim Power Baba'yı. Mutlu etti.

Sayfa 99/175 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •