Sayfa 99/860 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 6877 madde; 785 - 792 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Daha oncede cok yazdim
    Bu 2 ceyrekten sonra kolay kolay
    20 alti olmaz,ha olursa bu sefer
    Yeni ortaklar cogalir bu durumda
    Spegin isine gelmez.YTD
    Spegin maliyeti kaç ki işine gelmeyecek. Yeterince topladılar sıra geldi ky ya yıkmaya. Bırak 20 nin altını 10 nun altına inse yine almam. Düşen bıçak tutulmaz. Bundan sonra ky aldıkça düşürürler. Bırakında kendi hallerine tepinsin dursunlar. Belki siz almayınca biraz yükseltirlerde içerdeki arkadaşlar en az zararla kurtulurlar. Ytd

22.30 kesin stoploss bugün bilinçli olarak 22.30 a dokundu.Asagidaki gapları alabilir 3.çeyrek bilanço ve bedelsiz potansiyeli bana göre var
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Rsi 5 dk lıkta 10 ki bu da bir dayanak 24.45 e gidebilir ytd
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

CCİ trend indikatorü 400 civarı idi aşırı alıştaydı 197 'ye inmiş 100'ü aşağı keserse sat olur matriksi olanlar mutlaka baksın çünkü matriks anlık veri sağlıyor ytd

5.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku

CCİ trend indikatorü 400 civarı idi aşırı alıştaydı 197 'ye inmiş 100'ü aşağı keserse sat olur matriksi olanlar mutlaka baksın çünkü matriks anlık veri sağlıyor ytd
    Kardesim nasil bir sanssa bugun 27,52 den 1000 lot almis biri olarak maliyetimi ne kadar surede kurtaracak duruma gelirim. Senden moral cumleleri istemiyorum lutfen ilerisi icin neyi goruyorsan onu Yaz,

Alıntı Originally Posted by Otomasyoncu Yazıyı Oku
    Kardesim nasil bir sanssa bugun 27,52 den 1000 lot almis biri olarak maliyetimi ne kadar surede kurtaracak duruma gelirim. Senden moral cumleleri istemiyorum lutfen ilerisi icin neyi goruyorsan onu Yaz,
    Olan olmuş şirket sahipleri yerli değil korkun olmasın al sat yapmanı tavsiye etmem alır başını gider arkasından mendil sallarsın tahtanın durulmasını beklemen gerekir maliyet düşünebilirsiniz ama dediğim gibi 22.30 u kırarsa aşağıda gaplar var bak logo hissesi 5 tl 'den 30 a gelince herkes film bitti dedi ki 15 tl ye düştü sonra tekrar yükseliş başladı şimdi 56.55 hatta bilanço iyi gelmedi diye çok hareketli seanslar oldu sona bakmak gerek yine de stoploss şart o da size kalmış aracı kurumunu ara sor destek neresi bizlerden dünya para kazanıyorlar

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Spegin maliyeti kaç ki işine gelmeyecek. Yeterince topladılar sıra geldi ky ya yıkmaya. Bırak 20 nin altını 10 nun altına inse yine almam. Düşen bıçak tutulmaz. Bundan sonra ky aldıkça düşürürler. Bırakında kendi hallerine tepinsin dursunlar. Belki siz almayınca biraz yükseltirlerde içerdeki arkadaşlar en az zararla kurtulurlar. Ytd
    speğin maliyeti 2,20 :) ben 3,5 tan alıp 4 satmıştım eee dedim % 100 dahada gitmez ama gidiyormuş.bekleseydik sadece 3500 tl ye 22 bin tele alacaktım para cok olunca tırstım karı görüp satmıştım 13 olunca vay be demiştim şimdide vay be vay beee diyorum :)

8.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Olan olmuş şirket sahipleri yerli değil korkun olmasın al sat yapmanı tavsiye etmem alır başını gider arkasından mendil sallarsın tahtanın durulmasını beklemen gerekir maliyet düşünebilirsiniz ama dediğim gibi 22.30 u kırarsa aşağıda gaplar var bak logo hissesi 5 tl 'den 30 a gelince herkes film bitti dedi ki 15 tl ye düştü sonra tekrar yükseliş başladı şimdi 56.55 hatta bilanço iyi gelmedi diye çok hareketli seanslar oldu sona bakmak gerek yine de stoploss şart o da size kalmış aracı kurumunu ara sor destek neresi bizlerden dünya para kazanıyorlar

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tesekkurler, bekliyecegim artik Ister 1 ay Ister 1 yil, Banvit sonucta Turkiyenin en guclu yem, Beyaz ve Kirmizi et firmasi, dedigin gibi yabanci Sermaye, isleri iyi, anlasmalari Tamam. Bugun Benim icin cok buyuk Tecrube oldu, petkimden cikip yillik %500 uzeri prim yapmis bir hisseye Girdim. Belki hissenin gercek degeri daha asagilari, Tekrar yorumun icin Tesekkur ederim.

Sayfa 99/860 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •