Sayfa 992/1006 İlkİlk ... 4928929429829909919929939941002 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 7,929 - 7,936 arası.

Konu: Viop - XXII

1. olmamıştır ciddi bir şey.. olsa aselsan tavan olurdu...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Erken secim karari alinsin ve akp kaybedecegi belli oldugu anda buyuk devasa ralli başlar aylarca tek bir gun eksi olmayız
    Bu mecralara yazdigim gunden beri tek dayanağım rte oldugu surece borsa dan birsey beklemeyin ...yanilmadim
    Fen faizleri eksiye cekip trilyonlarca daha bassa bi cacik olmaz
    İşte asıl sorun burada tavan tavan giderde kim alabilirki o zaman önemli olan en düşük ten alıp bu riski göze almaktır ya herro ya merro diyeceksin tayip giderse borsanın cosacagini zaten çoğu kişi bilir önemli olan bu riske girmekte

Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    İşte asıl sorun burada tavan tavan giderde kim alabilirki o zaman önemli olan en düşük ten alıp bu riski göze almaktır ya herro ya merro diyeceksin tayip giderse borsanın cosacagini zaten çoğu kişi bilir önemli olan bu riske girmekte
    tam yeri.
    söylenecek bişey varda
    söyleyemiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Gerçek.
    alıntıyı silin lütfen.
    Yıllık 300 bin dolar kazanmasam borsaya zaman ayırmam.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...54#post3268954
    seni viop ta değilde VİP diye bir topik açalım orada ağırlayalım 2 gözüm. naptın nuh'un gemisini terkettinmi.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Sizlere tüyo vereyim.
    ZigZag ve Vicente ne zaman olumsuz yazarsa alım zamanıdır,5-6 gün önce bankalar için yazdıkları geçmiş sayfalarda var.
    İşC 4.44 alınmaz mı güncelde?

YTD

6.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Ben bilmiyordum.
    bunu not alayım, seçime bir hafta kala ne var ne yok gömülüp gumarın alasını yapmak lazım, belki bunca yıldır yabtığımız zararları çıkartırız

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    seni viop ta değilde VİP diye bir topik açalım orada ağırlayalım 2 gözüm. naptın nuh'un gemisini terkettinmi.
    Baktım dün siz satış yaparak tavanı bozuyorsunuz.....

YTD

8.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Sizlere tüyo vereyim.
    ZigZag ve Vicente ne zaman olumsuz yazarsa alım zamanıdır,5-6 gün önce bankalar için yazdıkları geçmiş sayfalarda var.
    İşC 4.44 alınmaz mı güncelde?

YTD
    Bankalari ben garan 10 iken kotuluyorum herkes sahit cop olcak dedim oldular
    Sen ilaclarini içip cok gec uyandigin icin olaya yetişemiyorsun

Sayfa 992/1006 İlkİlk ... 4928929429829909919929939941002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •