Onemli Gunler Banner
Sayfa 992/1006 İlkİlk ... 4928929429829909919929939941002 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 7,929 - 7,936 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Kcaeri vermedik ve suyun içine doğru yanladık

Elime fırsad geçmişken hemen diyeyim ben demişdim.

2. Akbank ve Ykbank bilançolar geldi. Garanti Bankası na göre biraz daha zayıf. Önceki çeyreklerin altında karlar...Buna rağmen beklentilere göre ise daha iyi 4.çeyrek karları gelmiş.
    Piyasa buna rağmen satış tarafına geçmedi .. İş bankası 5 sayfa rapor yazıp Akbank a %1 lik kar marjlı saçma sapan bir AL vermiş..

Bankaları yakından izlemek lazım. Özel bilmediğimiz bir gelişme olmayacaksa yukarı hareket yapmaları için çok da mantıklı sebepler yok
    Son düzenleme : emregunes; 02-02-2024 saat: 14:43.

3.  Alıntı Originally Posted by snob77 Yazıyı Oku
    Geçen yıl borsa seçimden sonra yükseldiği için,bir kaç aydır herkes yükseliş için seçim sonunu işaret ediyor.Bense tamamen atmasyonla tersi olacağını düşünüyorum.Yabancı 29-30 TL dolarla geliyor hisse alıyor.Yıl sonuna doğru dolar 35-40 olacaksa bu adamlar ne kazanacak,kazanacaksa büyük bir ralli yaptırmaları gerekecek.Ben yabancı olsam seçime kadar yükseltir, seçim öncesi ucuz dolarımı alır giderim.Seçimden sonra tekrar dolarımı alır gelir , yüksek fiyattan bozdurur hisse alır,sonra yükseltir tekrar satar ucuzdan dolarımı alır giderim
    Atmasyon ne kadar tutacak bakalım

4. Yeşil sermaye bir miktar girdik,bakalım napicak, enflasyon zimbjrtisjndan olumlu etkilenecekmis
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. Ceel takibe aldım, 60 gelirse bilanço gelmeden ,gelirse çıkarırım ekrandan
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    9601..................longgggggggggg.......palanın parasını alalım......
    kaç kontrat sorması ayıp

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    kaç kontrat sorması ayıp
    4 kontrat..............

8. Borsa benim çıkmamı bekliyormusnuz ben çıktığım günden beri gogo gidiyor. Göldeki kutup ayısı gibiyim.

Sayfa 992/1006 İlkİlk ... 4928929429829909919929939941002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •