Sayfa 993/1015 İlkİlk ... 4938939439839919929939949951003 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: Viop LIX

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Hahaha
    Sesli güldüm

Suyunu çıkarmışlar fiyat olarak biraz....Ama demir cevheri fiyatları düşüyor. Çin de limanlarda depoların dolu olduğu söyleniyor..
    Dün burada bunu anlatmaya çalıştım eregl tahtası en ucuz tahtalardan ama yukarda senin saydığın nedenlerden dolayı hareket başlatamıyor , şirket temettü ve bedelsiz havucu koydu ama mıtal satışları bitmeden durulma beklmeiyorum dün millet 48 liradan temettü verecek diye atlayanlar oldu , bekle kardeşim ne acele ediyorsun ,dünden bugune %3-4 aşağıda
    FORMASYON AVCISI -53

2. Geçmiş geleceğin aynasıdır der bazıları. Muhaliflik değil ki yorumlama
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    muhalif muhalif konuşma sayın bakan ne güzel şeyler demiş
    arkadaşta paylaşmış
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    kılıjdar oğlu görmesin bu fotoyu.. çok güler yaw.

adama tonla laf attılar siyonistlerden para isteyor diye.
    Yalnız birisi Muhalefet lideri diğeri bir ülkenin hazine ve maliye bakanı. Ayrıca ne kadar kötüsünüz ya Mehmetciğim Yellen la arkadaşlıkları çok eski. Dostça bir ziyaret yapmış.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,916
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    düşkün abka,

sende olmayan şeyleri bana yazma ben senle normal konuşmuyorum farkındaysan benim teknik yorumlarıma basit diye birinin dünyasını gösteriyorum.
    Senin yaptığın teknik en basit olandır..Bunu borsanın ilk kitapları yazar.YANİ BİR HALT DEĞİL...Ben de bu basit işi bazeb basitlik olsun diye kullanırım ..Ama fazla anlam yüklemem..ve sadece poz. exıt için kullanılır..

Ona göre hareket eden batar veya trentte 1 /3 alır..senin gibi..

Haydi koçum bakayım..bak işine..senin ailen -eş dostun yokmu..onlarla konuş.terapi ol..Burada kafayı yiyeceksin.

Ciddi olarak nevrotik PROBLEMLERİN VAR...ACİL DOKTORUNLA GÖRÜŞ.

Alaylı takılıp,eğitim görmediğinden standart okulları bile yücelten adamsın...Bu yolda ilerleyemediğinden KenDİNCE BİR İLAH edinmişsin(teknik)
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Elektrikli araçlar konusunda kafalar dünyada da karışık. Büyük balon olabilir. Çok verimsiz arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla da.. belki Toyota nin hidrojeni daha uygun olabilir ya da yeni bir teknoloji. Apple da vazgeçti Mercedes ten sonra.

Elektrikli arabalar inşallah yüzyılın balonu olmaz..
    Sürekli teknoloji geliştirmen lazım. Devamlı yatırım yapıp para harcayacaksın...Aldığın araba zaman içinde menzil olarak, teknoloji olarak çöpleşiyor.
    Biz hala 90 model şahinleri gezdiren ülkeyiz..

6. Kılıçlı pelerinli falan tören yapilması gerekir diye düşünürüm böyle fotoları gördüğüm zaman acaba...
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yalnız birisi Muhalefet lideri diğeri bir ülkenin hazine ve maliye bakanı. Ayrıca ne kadar kötüsünüz ya Mehmetciğim Yellen la arkadaşlıkları çok eski. Dostça bir ziyaret yapmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,916
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Dün burada bunu anlatmaya çalıştım eregl tahtası en ucuz tahtalardan ama yukarda senin saydığın nedenlerden dolayı hareket başlatamıyor , şirket temettü ve bedelsiz havucu koydu ama mıtal satışları bitmeden durulma beklmeiyorum dün millet 48 liradan temettü verecek diye atlayanlar oldu , bekle kardeşim ne acele ediyorsun ,dünden bugune %3-4 aşağıda
    Kıvırma o zaman ereğli buradan alınır,de...

yok düne göre düşmüş..bunu herkes görüyor..

Senden net rakam bekliyorum..Sonra duruma göre konuşma.

SATIŞLAR BİTTİĞİ ZAMAN,DANA ÇAYIRA ÇIKTIĞI ZAMAN....Nereden bileceğiz satışların bittiğini..2 hafta sonra mı?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Geçmiş geleceğin aynasıdır der bazıları. Muhaliflik değil ki yorumlama

Olsun başkan ben kendisine hak veriyorum. Bizim ki de umut işte belki bu sefer değişik olur. Her şeyin doğrusu yapılsın istiyor insan.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 993/1015 İlkİlk ... 4938939439839919929939949951003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •