Sayfa 527/611 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1. Faaliyetlerin durması , azaltılması vs herhangi bir bilgisi olan var mı acaba ?

Güzel bir gün gecirdik

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kap ta pay alım satım bilgisi var ama içerik gözükmüyor bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim

4.  Alıntı Originally Posted by sos Yazıyı Oku
    Kap ta pay alım satım bilgisi var ama içerik gözükmüyor bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim
    Mehmet ali berkman 150000 yüz elli bin lot hisse almış dün

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ilk defa milli olmuş

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bugün de alım satım haberi düştü. Detaylar niye düşmüyor arkadaşlar. Ayrıca yf baskiliyor gibi gördüm. Temettü vakti yaklaşmışken bu neyin baskısı anlam veremedim. Çıkışlardaki tepki hoşuma gitmedi düşmeye yer arıyor gibi

7. "ODTÜ İşletme Fakültesi'nin Stratejik Yönetim dersinde hoca tek soruluk bir sınav yapmaya karar verir. Tam da dersin adının hakkını vererek tahtaya "what is risk?" yazar. Bütün öğrenciler canhıraş bir şekilde kağıtlarını doldurmaya çalışırlarken içlerinden bir tanesi sınav kağıdına sadece "this is risk" yazar. Tahmin ettiğiniz gibi bu zeka dolu cevaptan sonra sınavdan bir tek bu öğrenci en yüksek puanla geçer not alır.

Daha sonraki sınavda aynı hoca aynı soruyu aynı sınıfa yine sorar. Bir önceki sınavdan yüksek puan alan kahraman öğrenci yine aynı cevabı verir. Fakat bu sefer kendisi dışında herkes sınavdan geçer. Şaşkın bir şekilde hocaya bunun sebebini soran öğrenci hocanın verdiği cevapla sarsılır : "aynı koşullar altında aynı riski iki kere alan aptaldır."

Olayın kahramanlarını iyice merak ettiniz değil mi?

O zamanın zeka küpü öğrencisi şu anda Aksa Holding'in yönetim kurulu başkanı olan Mehmet Ali Berkman

İşte dünkü alımı yapanı daha tanımayıp ilk defa milli oluyor demek de başka bir yatırımcı bilgisizliği....

8. Bu haber bile yerinden oynatamıyorsa bu kağıdı vay bizim halimize yahu şirketin ceosu hisse almış herhalde babasının hayrına değildir

Sayfa 527/611 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •