Sayfa 53/53 İlkİlk ... 343515253
Arama sonucu : 424 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1.  Alıntı Originally Posted by Arap Şükrü Yazıyı Oku
    2 ay once arjantinden 10 bin dolarlik hisse aldim. Hisse %80 gittigi halde usd zarardayim. Araci kurum, bunu da aciklasin
    Bu Arjantin'deki resmi kur'un devalüe edilmesinden dolayı oluşmuş olabilir, veya ARS-USD çevriminde makas %20 civarında olabilir.

Bizde de çifte kur oluştuğunda banka alış değeri resmi kuru baz alırken, satış serbest piyasaya yakın bir değerdeydi.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Dinamik yatırım uygulama ve diğer konularda son zamanlarda atılım içerisinde çok uygun komisyon oranları teklif ediyorlar bilginiz olsun. Ayrıca yurtdışı piyasalar için de hisse alım-satım için uygun komisyonlu uygulama geliştirmişler.

Yeni aracı kurum bakan varsa öneririm. Ben çok düşük komisyon teklifi aldım. Size de öneririm.

3.  Alıntı Originally Posted by Burak Şahin Yazıyı Oku
    Dinamik yatırım uygulama ve diğer konularda son zamanlarda atılım içerisinde çok uygun komisyon oranları teklif ediyorlar bilginiz olsun. Ayrıca yurtdışı piyasalar için de hisse alım-satım için uygun komisyonlu uygulama geliştirmişler.

Yeni aracı kurum bakan varsa öneririm. Ben çok düşük komisyon teklifi aldım. Size de öneririm.
    Oran nedir?

4. Komisyon oranı ile detaylı bilgiyi size özel mesaj attım hocam bilgileri, bilginiz olsun.

5. Neden özel attınız, devlet sırrı mı bu? Forumun amacı bilgi paylaşımıdır özelden gizli paylaşım değil.

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Neden özel attınız, devlet sırrı mı bu? Forumun amacı bilgi paylaşımıdır özelden gizli paylaşım değil.
    Daha iyi komisyon teklifi alınabilmesi için ekstra bir bilgi vermeye çalışıyorum o sebeple özel mesaj atıyorum. Forumda aracı kurum çalışanlarının isim ve telefonlarını belirtmem pek hoş olmaz hocam taktir ederseniz.

7.  Alıntı Originally Posted by Burak Şahin Yazıyı Oku
    Daha iyi komisyon teklifi alınabilmesi için ekstra bir bilgi vermeye çalışıyorum o sebeple özel mesaj atıyorum. Forumda aracı kurum çalışanlarının isim ve telefonlarını belirtmem pek hoş olmaz hocam taktir ederseniz.
    Onbinde birin altı var mı merak konusu ?

8.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Onbinde birin altı var mı merak konusu ?
    Böyle yazınca gizemli gizemli konuşuyorum gibi oldu galiba açık açık yazayım madem, Dinamik yatırımdan onbinde 1 teklif aldım hocam hacim şartsız. Ben özellikle onbinde 1 komisyonla yardımcı olunması için ekstra bilgiler ilettim özel mesajla arkadaşlara, bu bilgileri özelden başka isteyen olursa bana mesaj atabilir. Konuyu da daha fazla meşgul etmeyeyim.

Yurtdışı borsaları ise 1$ komisyon işlem başına.

Herkese iyi yatırımlar dilerim.

Sayfa 53/53 İlkİlk ... 343515253

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •