Sayfa 461/468 İlkİlk ... 361411451459460461462463 ... SonSon
Arama sonucu : 3742 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: ALKIM Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. Ağa kök sömürüyor adama bu 3..yilim oldu PS yatiriminin hatirina alkim almistim , yatirim karari cikti 107 mil. teşvik alindi %506 bedelsiz aciklandi , endeks tl.tarihi zirvesini geçti 140 bin kuvvetlice dillendirilmeye başlandı, 18 mil doları olan ve Alka kağıdın %80 ine sahip.alkimin birde istanbulda genel müdürlük binasının satışı var, bu kadar hikayeyi bünyesinde barındıran alkım ayak diretmesi çok sıkıcı gercekten

Haftalık kapanış önemli..teknik bozulursa çarşı karışır..gerçi istedikleride silkelemek ama kontrolden çıkarsa zor toparlarlar...dün 11000 lotu temizleyene kadar göbekleri çatladı..neyse izleyelim bakalım bakalım ..yat.tav.değil..
    mekanın sahibi geldi çocukları pistten alalım..norm..

3. Arkadaşlar bu bedelsiz bölünmeyi açıkladı ne zaman paylarin bölünmesi gerçekleşir bilen cevaplarsa sevinirim.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Bistte düzeltme olacak gibi şimdi satıp düzeltmeden sonra tekrar almayı düşünüyorum bölünmeden önce zamanlamayı kestiremedim y.t.d

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    3,346
     Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Ağa kök sömürüyor adama bu 3..yilim oldu PS yatiriminin hatirina alkim almistim , yatirim karari cikti 107 mil. teşvik alindi %506 bedelsiz aciklandi , endeks tl.tarihi zirvesini geçti 140 bin kuvvetlice dillendirilmeye başlandı, 18 mil doları olan ve Alka kağıdın %80 ine sahip.alkimin birde istanbulda genel müdürlük binasının satışı var, bu kadar hikayeyi bünyesinde barındıran alkım ayak diretmesi çok sıkıcı gercekten
    3 yil cabuk gecti sn Foton
    Alkimin baska hikayesi var bunlar sadece bir kaci ..
    tahta yapicinin en büyük kozu zaman bizim en büyük kozumuz sabır
    kafamızı yastiga koyunca rahat uyuyabildigimiz kagitlardan birisi..
    gecmiste tahta yapicinin lotlarını sayardim simdi tinlamiyorum
    asagi kademelere alis giriyorum birisi gelip basarsa aliriz gecen is yatirim oldugu gibi
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Nothing else Matters

6. Haklisin sn Dvk_Psh, ama insan bu kadar hikayesi olan bir hissenin de 60 larda olmasını istiyor , gerçi 60 olsa satarmiyim hayır tabiki, iyi aksamlar iyi tatiller

Genelde perşembe günleri bedelsiz açıklamalarının onayını verirdi. Günü değiştimi bilmiyorum.. Ama bugünkü kapanışı takip edicem..ona göre artır veya azalt yapıcam..yat.tav.değ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    3,346
    sizede iyi hafta sonları sn foton
    insallah o günleri yakın zamanda görecegiz .
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Nothing else Matters

Sayfa 461/468 İlkİlk ... 361411451459460461462463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •