Sayfa 886/963 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936 ... SonSon
Arama sonucu : 7699 madde; 7,081 - 7,088 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1. Kaçtan bırakmıştın tarih

2.  Alıntı Originally Posted by Borsaborsa128 Yazıyı Oku
    Kaçtan bırakmıştın tarih
    3.80 civarı.
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

3. İşin özü bu fiyattan tahtacı ky silkelemek yerine ky ortaklarını artıracak görüntü bu hayırlı olsun ytd

2020 martına kadar süre vermiştim 9 ayı kaldı,bakalım ne yapacak.
    Bu süreyi verirken stratejim şöyle idi,
    Öyle veya böyle anelt pürüzünü çözecek,bütün gücünü işe verecek.
    0.30 pddd ile bütün olumsuzlukları sattı.
    Yeni bir ivme ile yeni hikayeler oluşturursa,eski zirvelerini neden test etmesin.
    Eski zirvesinden %200 aşağıda.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    2020 martına kadar süre vermiştim 9 ayı kaldı,bakalım ne yapacak.
    Bu süreyi verirken stratejim şöyle idi,
    Öyle veya böyle anelt pürüzünü çözecek,bütün gücünü işe verecek.
    0.30 pddd ile bütün olumsuzlukları sattı.
    Yeni bir ivme ile yeni hikayeler oluşturursa,eski zirvelerini neden test etmesin.
    karlılığı fazla düştü, bilirsiniz biz o zamanlar çift haneler bekliyor tekfenle kıyaslıyorduk. birde 1 anele 1 karel diyorduk ki aldığımızda öyleydi zaten
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

FED faiz indirimini düşünürken,dövizde bekleyenler umudunu kaybedecek,dolayısı ile borçlu olanlar rahatlayacak,büyüme hızlanacak.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    karlılığı fazla düştü, bilirsiniz biz o zamanlar çift haneler bekliyor tekfenle kıyaslıyorduk. birde 1 anele 1 karel diyorduk ki aldığımızda öyleydi zaten
    sattı bu gelişmeyi,
    şimdi yeni beklenti zamanı.

Speklerin bu fiyatlarda sürekli malda bekleyeceklerini düşünmüyorum.
    Neticede enflasyon karşısında paraları sürekli değer kaybetmekte.
    Dolayısı ile yeni hikayeler meydana getirmekle,kar etmeyi düşüneceklerini tahmin ediyorum.

Sayfa 886/963 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •