Sayfa 955/964 İlkİlk ... 455855905945953954955956957 ... SonSon
Arama sonucu : 7708 madde; 7,633 - 7,640 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1. yabancı alımları oldukca hissede kolay kolay düşmez yabancı anele cok ilgisi var uzun aradan sonra neden yabancı ilgisi bu kadar arttı acaba ? ytd

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yabancı alımları oldukca hissede kolay kolay düşmez yabancı anele cok ilgisi var uzun aradan sonra neden yabancı ilgisi bu kadar arttı acaba ? ytd
    bu hisse yapıdan başka bir şeyi fiatlamaz .yapının 4 yıl borcu var ..yapı deger biçilemiyor ..yüzde yüzne hakim yapı sadece 3 tl fiat eder kardeşim ..ama yarın dananın altından çakal veya şeytan çıkar bir şey diyemeyiz..yapı halka arz olmak için kolları sıvadı borç 2 yıla düşünce dügmeye basılacak ...ytd yapının gerçek degeri 900 milyon 150 milyon avrodur ..bana göre ..borcu 16 milyon avro kalmıştır ..ytd bakacaksan yapı bazlı bak gerisi kolay ...ytd

3. yarın yapı halka arz olmaya kalkdımı beni anlarsınız degeri kaç imiş ..ama biz dava açacaz ..hakkımızı alcaz oyle veya boyle .kimse malını 1.26 4 yıllık kira parasına vermez salak degiliz ..altının üstüne altın koyuyor yapı ...ytd niye altın alayımkki altın oldugu yerde sayar ama burda altın gramaj olarak 2 ye katlar hatta 10 katlar çünkü gerçek deger bu degil...halının metre karsi 4 bin anel palazada 5 bin en az 60 bin olması lazım degilmi ..67 bin metre kare alan ..ytd

4. ygyo bir arsaya 50 milyon deger biçmiş satamaya kaldı 150 milyon dedi ..28 kuruşdan nereye geldi ..degerlendirme arsındaki zman 1 yıl ..ytd

5. Çıktı palamut gene.
    Bi dava açamadılar gitti ne hikmetse.
    Patrona göz kırpıyorlar. Bize yüksek bi fiyat Verde hisseleri verelim diye. Yada elinde hisse olanlar bu palamud kardeşler değil.
    Arada değişik forumlarda aynı adamlar hep. Kah palamut kah Yusuf yıldızhan.
    Ama en sonunda ben de alıştım.
    Renk oluyor forumda en azından. Gerçi aradaki mesajdan bi şey anlamadım halı falan karışmış.

6. Bak içime doğmuş palamut. Gönüllü çağrı yapıyorlar yine.
    Sürprizzzz olurda geri kalan % 0,62 lik kısmıda toplayıverirse yandı gülüm keten helva.
    YTD.

7. Ne oluyoıooıı laaa

LG-M700 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Jozef14 Yazıyı Oku
    Bak içime doğmuş palamut. Gönüllü çağrı yapıyorlar yine.
    Sürprizzzz olurda geri kalan % 0,62 lik kısmıda toplayıverirse yandı gülüm keten helva.
    YTD.
    Yok kardeşim bu ayrılma hakkı hani son kap haberinde bir şey var dedik.kimse çözemedi ya .ayrılma hakkı doğdu ama kimseden lot alamaz bizim hisseler den amcam yaş 75daha cok bekler

Sayfa 955/964 İlkİlk ... 455855905945953954955956957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •