Sayfa 710/756 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720 ... SonSon
Arama sonucu : 6048 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Ada32 Yazıyı Oku
    Tektaş bende heyecan yapıyor sanat eseri izler gibi izliyorum
    Sn Ada32 Hektas demek istediğim bugünkü hareket aklı çıkardı bizi hayırlı kazançlar herkese.ytd

2. GAP'i kapatti ve rahatladi namissiz..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

3. Hektas yatırımcıları kazansın hektası ve hektas yatırımcılarını sevıyorum

4. Tekrar paylasiyorum.

https://www.akrecapital.com/the-art-of-not-selling/

Burada anlatilan her sey Hekts icin gecerli...

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

5. Sayın dudu burda yazanlar İngilizce benim turkceden Baska yerlı yabancı dilim yok tercume etsenizde ilminizden faydalansak

6.  Alıntı Originally Posted by Ada32 Yazıyı Oku
    Sayın dudu burda yazanlar İngilizce benim turkceden Baska yerlı yabancı dilim yok tercume etsenizde ilminizden faydalansak
    Bir ara oturayim tercume edeyim..

Tabii baska birisi varsa baslikta o da edebilir..

Benim bu ara vakit bulmam biraz guc..

Syg,

7.  Alıntı Originally Posted by Ada32 Yazıyı Oku
    Sayın dudu burda yazanlar İngilizce benim turkceden Baska yerlı yabancı dilim yok tercume etsenizde ilminizden faydalansak
    Bir ara oturayim tercume edeyim..

Tabii baska birisi varsa baslikta o da edebilir..

Benim bu ara vakit bulmam biraz guc..

Syg,

8. Tesekkurler cok naziksiniz

Sayfa 710/756 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •