Sayfa 203/766 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 6123 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: AGHOL AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Üç yıl önce mayıs veya haziran aylarında bu kağıt 25 liraydı.Üç yıl bitmek üzere kağıt 23.20.Bu kadar emek verdim ,yüzlerce yazı yazdım,insanlara tavsiye yazdım.Hepsiden dolayı pişmanım...Ama sonuna kadar burdayım...
    Hocam aktarımlarınız ve ciddiyet iniz için tşk ederim samimiyet iniz yazılardan belli bizler hisseye girerken 2 ay da malı götürelim diye girmedik tabi işin içinde çapanoğlu olduğu kesin zaten aghol forumunda samimiyetine inandığım 2 kişiden birisiniz buna black damind da dahil saygılar(aynı gemideyiz aslında bazen de agrasif oluyoruz affola)

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by rakarr Yazıyı Oku
    Hocam aktarımlarınız ve ciddiyet iniz için tşk ederim samimiyet iniz yazılardan belli bizler hisseye girerken 2 ay da malı götürelim diye girmedik tabi işin içinde çapanoğlu olduğu kesin zaten aghol forumunda samimiyetine inandığım 2 kişiden birisiniz buna black damind da dahil saygılar(aynı gemideyiz aslında bazen de agrasif oluyoruz affola)

teşekkür ederim..ben önümüzdeki dönem biraz kanal değiştireceğini düşünüyorum..5 yukarı-3 aşağı-2 yukarı-1 aşağı..sonra biraz daha yukarlarda yataya sarma.trade de imkan verebilir.bu fiyatlardan işlemi ancak kendisi yapar artık bence..
    YTD

3.  Alıntı Originally Posted by rakarr Yazıyı Oku

Sevgili kardeşim,güzel sözleriniz için teşekkür ederim.Ama bu sözleri hak etmiyoruz.Ne yazık ki,istemeden,bilmeden sizlere kötülük yaptık.Bu mendebur kağıda önem verdik.Önce kendilerini,sonra da bizleri perişan ettiler.Bundan sonra 100 lira bile olsa millet ancak parasını çıkarır.Yönetim,şirketi öyle bir yönetiyor ki,anlayabilene aşk olsun.Sermaye artışı yapsalardı kağıt bu durumda olmazdı.Ayrıca,daha sonra bedelli yapabilirlerdi,veya yabancı bir ortak alırlardı kağıt ise şimdikinin 10 misli fiyatı olurdu.Bedelli ve ya yabancı ortak sayesinde bütün borçlar biter şirket de bu duruma gelmezdi.Şimdi ben kayyumu kurtuluş olarak görüyorum.Ne yazık ki gelinen nokta bu.Yahu bir insan sürekli ayağına ateş eder mi?.Hiselerin % 90'ı bunlarda.Hisseler yükselseydi bin defa kazanırlardı.Hala millet patron alıyor-satıyor diye yazıyor.Niye alsınlar,niye satsınlar?Sorun kesinlikle yönetimin yönetememesi...

4.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Sevgili kardeşim,güzel sözleriniz için teşekkür ederim.Ama bu sözleri hak etmiyoruz.Ne yazık ki,istemeden,bilmeden sizlere kötülük yaptık.Bu mendebur kağıda önem verdik.Önce kendilerini,sonra da bizleri perişan ettiler.Bundan sonra 100 lira bile olsa millet ancak parasını çıkarır.Yönetim,şirketi öyle bir yönetiyor ki,anlayabilene aşk olsun.Sermaye artışı yapsalardı kağıt bu durumda olmazdı.Ayrıca,daha sonra bedelli yapabilirlerdi,veya yabancı bir ortak alırlardı kağıt ise şimdikinin 10 misli fiyatı olurdu.Bedelli ve ya yabancı ortak sayesinde bütün borçlar biter şirket de bu duruma gelmezdi.Şimdi ben kayyumu kurtuluş olarak görüyorum.Ne yazık ki gelinen nokta bu.Yahu bir insan sürekli ayağına ateş eder mi?.Hiselerin % 90'ı bunlarda.Hisseler yükselseydi bin defa kazanırlardı.Hala millet patron alıyor-satıyor diye yazıyor.Niye alsınlar,niye satsınlar?Sorun kesinlikle yönetimin yönetememesi...
    Tekkeyi bekliyen çorbayı içer ihtiyaç olan parayla çok şükür almıyorum inş diğer arkadaşlarda öyledir geçmiş tecrübe lerimize dayanarak aldık malum malesef oyalıyor elbet bedelsiz verecek ama ne zaman yerli otomobil işi şirket leşme bakalım bu ay mevlam neyler se güzel eyler

5. şöyle sağlam bir fon girip, ver kardeşim ne kadar verirsen ver alıyorum demediği sürece bu kedi fare oyunu bitmez gibi görünüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    şöyle sağlam bir fon girip, ver kardeşim ne kadar verirsen ver alıyorum demediği sürece bu kedi fare oyunu bitmez gibi görünüyor.
    Fon alsa piyasadan mı alır,alana 30 dan verirler,piyasada fiyat 23 lira..borsa dışında bile 24 ten birbirlerine geçiriyorlar ama piyasada 23 lira.gelsin bi de 34.000 lotu piyasadan alsın bakalım.migrosu bile 30 liradan geçirdiler bunlara,mgrosu da 24 lirada g.tünü yırtıyor...

7. Asıl çiflik bank süt bank burada. Bunlar resmen dolandırıcı. Hani birleşme fiyatı olan 35 lira nerede. Bu bir dolandırıcılık örneği. Asıl bunlara yurt dışına çıkma yasağı koyacaksın. Bu ülkede namuslu insan yok mu. Sanayicisi de aynı cahil dolandırıcısı olan tosun da aynı. Seviyesizlik kişiliksiz diz boyu. Bir de utanmadan sanayiciyiz diye boy gösteriyorlar.

8. Vatandaşı sik.n sik.ene. Milleti sikm.k sanayicilik olmuş. Basit küçük aşağalık oyunlarla milleti manipüle ediyor şerefsizler

Sayfa 203/766 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •